No rest for the wicked.

Brighton. GW27 opuści Stephens. Nowy nabytek Alexis Mac Allister z szansą na debiut w weekend.

Aston Villa. Do jedenastki wraca Mings; do treningów Keinan Davis a na zielone pastwiska McGinn.

Leicester. Ciężko nad powrotem do składu pracuje Ndidi – w teorii to kwestia 2-3 kolejek. Brak nowych urazów w szatni.

Burnley. Wood – decyzje przed meczem, raczej opuści GW27; na pewno nie zagra Barnes; Dyche bawił się w gierki słowne zestawiając nazwisko Vydry z Vardym. Ni to pies, ni wydra, coś na kształt świdra.

Southampton. Szybko straciliśmy różnicę w FPL – KWP ma szansę dopiero na GW28; kolejna hipsterska opcja Redmond wróci najwcześniej za miesiąc.

Manchester United. McTominay z szansą na występ w niedzielę; wuefista zapowiedział na weekend srogie rotacje w składzie. Wciąż do gry niezdolny jest Pogba, pomocnik Czerwonych Diabłów na niedzielę ma inne plany.

Newcastle. Muto i Gayle są ponownie do dyspozycji trenera; treningi wznowił Joelinton. Na dłużej wypadł Clark – szczegółów brak. Łysy i Carroll powinni być gotowi na następną kolejkę.

Bournemouth. Bardzo blisko pierwszego składu jest Brooks; poza tym brak nowych urazów i kontuzji w szatni.

Liverpool. Henderson wypadł na 3 tygodnie – Klopp podkreślał, że mogło być gorzej. W poniedziałek nie będzie rotacji, trener dodał, że Mane jest wypoczęty i świeżutki jak pieprzona jutrzenka po Lidze Mistrzów.

Norwich. Sezon zakończył kontuzjowany Byram; Hernandez i Zimmermann – decyzje przed meczem. Za tydzień do treningów wraca Klose.

Tottenham. Son przejdzie operację łokcia w Korei – teoretycznie to koniec sezonu. Sissoko, Kane i Foyth – trwa rehabilitacja.

WHU. Fredericks czeka na wyniki badań – obrońca na pewno nie zagra z Liverpoolem.

Chelsea. Kante wypadł na 3 tygodnie, dalej pauzuje Pulisic, w składzie będzie RLC (występ z ławki), Tammy Abraham – decyzje przed meczem, napastnik ma braki kondycyjne i treningowe. Gotowy do gry jest Christensen (złamany nos, zagra w masce). Cisza w temacie Hudsona-Odoi.

Everton. Andre Gomes gotowy do gry – szybko poszło; Walcott pauzuje jeszcze z tydzień; wracają odwieszony Delph i Bernard.

Crystal Palace. Wypada kontuzkowany Tomkins, wraca natomiast Tosun. W szatni panuje grypa, ciężko na 100% określić kto zagra z Newcastle.

Manchester City. Brak nowych kontuzji w szatni; Sterling i Sane raczej poza GW27; Dilva – decyzje przed meczem.

Sheffield United. Niemal jak zawsze cisza i spokój w szatni upadłej gwiazdy Lundstrama. Czy pomocnik (obrońca) odzyska skład? Czy podpisze nowy kontrakt? Kto zbudował piramidy?

c.d.n.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA