No rest for the wicked.

Chelsea. Thiago Silva zszedł wczoraj z boiska z kontuzją mięśniową a Alonso wygrał skład kosztem Chilwella. A to początek roku 2021.

Tottenham. Kane opuści mecz z WBA – napastnik powinien być gotowy do gry w przyszłym tygodniu. To słowa Mourinho, natomiast dziennikarz związany z Tottenhamem Jonathan Vael uważa, że napastnik może zagrać z WBA.

Brighton. Mac Allister i Veltman – decyzje przed meczem. Na dłużej wypadł Solly March – data powrotu pomocnika Mew jest na razie nieznana, Potter obawia się, że piłkarz już nie zagra w bieżącym sezonie.

Southampton. Do składu wraca KWP; wypada natomiast Armstrong, który powinien być do dyspozycji trenera już w GW24. Romeu i Vestergaard – decyzje przed meczem. W szerokim składzie powinien być Minamino. Zagra Bednarek, któremu cofnięto niesłusznie przyznaną czerwoną kartkę.

Arsenal. Nie powiodła się apelacja dot czerwonej kartki Luiza, na środku obrony zobaczymy zatem parę Holding – Gabriel. Na bramce zagra Runarsson; kolejny mecz opuści Tierney; gotowy do gry jest Aubameyang.

Burnley. Trenują Taylor i Barnes.

Fulham. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni.

Liverpool. Mane i Fabinho – decyzje przed meczem; Jota potrzebuje jeszcze 3-4 tyg na powrót do składu. Alisson wyzdrowiał i powinien zagrać; do dyspozycji Kloppa jest również Kaban.

Leicester. Vardy i Ndidi powinni się znaleźć w kadrze na mecz z Wolves.

Aston Villa. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni. Laurkę dostał Martinez, który przeprosił za ostatni błąd w meczu z WHU. Z ARS będzie czyste konto.

Newcastle. Allan Saint-Maximin już tym razem serio powinien wyjść z pierwszym składem; do dyspozycji trenera jest Willock oraz ponownie Ritchie, który ostatecznie nie zmienił klubu na Bournemouth. Nie zagrają Lascelles, Fernandez, Clark i prawdopodobnie Lewis.

WHU. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni.

Everton. Na bramce zagra ponownie Robin Olsen a Pickford powinien być gotowy na następną kolejkę. James odpoczywał w środku tygodnia i jest napakowany (jak kabanos, jak autokar do Lichenia – pick your porno) na starcie z Czerwonymi Diabłami.

Leeds. Na dłużej wypadli Rodrigo z Povedą – to kwestia tygodni a nie dni.

Crystal Palace. Zaha na pewno nie zagra z Leeds – pomocnik mógł wypaść nawet na dłużej, Hodgson czeka na dokładniejsze raporty medyczne. Jeszcze dłużej pauzować mogą Tomkins i Schlupp. McCarthy ma za to szansę zagrać za tydzień; Ward i McArthur już nawet w tej kolejce.

Manchester United. Cavani powinien być gotowy na mecz z Evertonem, dla porządku – decyzje przed meczem. Podobnie Bailly.

Manchester City. Czekamy na press – pójdzie później update Szatni. UPDATE: KDB, Aguero i Ake nie zagrają z Liverpoolem.