Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni – ESA. Kolejka 27

Wieści z szatni – ESA. Kolejka 27

0
0

Liga nabrała zawrotnego tempa.

Zapraszam do zapoznania się z sytuacją kadrową w klubach.

Lech. Skorża: „Kravets zastąpi Puchacza w meczu z PBB. Palacz doznał kontuzji, reszta zawodników jest do dyspozycji. Uraz Kamińskiego okazał się niegroźny i on również będzie do gry.”

Jaga. Na konferencji brak pytania o sytuację kadrową. Udało się wyłapać tylko, że Wdowik wraca do kadry meczowej.

Wisła P. Bartoszek: „Wraca Rasak po pauzie, ale wypada za kartki Garcia. Cenną informacja to powrót do dyspozycji Wolskiego. W drużynie są oczywiście mniejsze urazy, ale jestem pewien, że nasi fizjoterapeuci zrobią wszystko, co w ich mocy, żeby drużyna była gotowa na sobotę.”

Legia. Małecki(II trener): „Wczoraj Wszołek podjął próbę treningu, wszystko było Ok, dzisiaj będziemy również obserwować jak zareaguje po treningu i podejmiemy decyzję. Wszyscy zawodnicy są do dyspozycji. Jest zmęczenie, stłuczenia, drobne mikrourazy, ale poradzimy sobie z tym.”

Warta. Tworek: „Mamy kilku zawodników poobijanych, ale nie ma większych problemów. Kopczyński trenuje indywidualnie, a tak to wszyscy są do gry”

Kolejny raz brak jakichkolwiek informacji ze strony Podbeskidzia.

Cracovia. Probierz na pytanie o sytuację kadrową i co z Pelle, Siplakiem i Rivaldinho nie odpowiedział. „Mamy spore problemy”

Śląsk. Musonda, Putnocky, Wilusza, Golla, Wypart, Cotugno i Celeban dalej poza kadrą. Reszta do gry. Ławka Stigleca wynikała z pomysłu Magiery na mecz z PBB.

Materiał przedmeczowy Zagłębia pojawi się w sobotę.

Raków. Papszun: „Wszyscy zawodnicy są do dyspozycji poza Petraskiem i Bartlem”

Konferencja prasowa Stali odbędzie się w sobotę

Lechia. Brak pytania o sytuację kadrową. Nie wiadomoczy Tobers, Saief, Makowski i Kubicki będą do dyspozycji na Legię.
Piast. Fornalik: „Biorąc pod uwagę, że będzie to nasz szósty mecz w ciągu 22 dni, więc prosi o to, aby dać szansę zawodnikom, którzy mniej grali, są wypoczęci i nie wykluczam, że będą zmiany.” Chrapek pauza za kartki, wraca Lipski. Rymaniak i Mokwa poza kadrą.
Górnik. Brosz: „Dział medyczny robi wszystko aby Koj, Evangelou i Manneh byli do dyspozycji”
Pogoń. Runjaić: „Alex i Benedikt nie są jeszcze gotowi do gry. Nie pojedzie z nami także Adam Frączczak i pauzujący za kartki Kacper Kozłowski. Który lub którzy młodzieżowcy zagrają okaże się na przedmeczowej odprawie”.
Czekam jeszcze na newsy z Pogoni i Wisły Kraków. Uzupełnię jak się pojawią.
Powodzenia wszystkim.
Ze sportowym pozdrowieniem
Benji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *