Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni, część 21

Wieści z szatni, część 21

0

Artykuł aktualizowany 24h

1. Chelsea. Treningi wznowił przeziębiony Christensen. Wraz z zespołem trenowali również Luiz i Musonda. Press Conte jutro. UPDATE: Christensen jest już do dyspozycji Conte; Luiz i Musonda pojawią się na FA Cup. Poza tym nic nowego.

2. Zwolniony z Sheffield Wednesday Carlos Augusto Soares da Costa Faria Carvalhal został nowym trenerem Swansea. 

3. Southampton. Cédric, Bertrand, Austin opuszczą pojedynek z Manchesterem United. Austin oprócz zawieszenia jest również kontuzjowany – realna data powrotu to początek lutego. Przed wejściem na St. Mary’s Stadium rozpoczęto montaż szczerozłotych barierek i kłaść kostkę z najdroższego marmuru.

4. Kontuzjowany Ward i zawieszony Tarkowski opuszczą GW21; do dyspozycji trenera są Marney i Walters; GW21 opuści prawdopodobnie kontuzjowany Wood. Dyche obiecał Wagnerowi zaszczytne miejsce na czubku klubowej choinki.

5. Leicester. Huth pracuje nad ograniem meczowym wraz z kadrą U23; przez zerwane ścięgno Simpson wypadł na 4 – 5 tygodni; zastąpi go zawieszony wcześniej Amartey.

6. Brak nowych urazów i kontuzji w składzie Brighton.

7. Liverpool. Klopp zasugerował grę w GW21 najsilniejszym składem. Henderson pauzować będzie kolejny miesiąc. Moreno ma wrócić na 14 stycznia.

8. Newcastle. Weekend opuszczą Hayden, Lejeune, Mitrovic i Gamez. Najbliżej pierwszego składu jest Hayden. UPDATE: Na brame Srok zagra Darlow; Elliot złapał kontuzję uda.

9. Bournemouth. Daniels, Arter i Surman – decyzje przed meczem. Defoe i Mings będą pauzować dłużej; ten weekend na pewno opuści Stanislas.

10. Everton. Co raz bliżej pierwszego składu jest Coleman; w zasadzie może zagrać lada moment. Rooney zagra, ale Big Sam nie wierzy w pełne 90 minut. Podobnie rzecz się ma z Bolasim. McCarthy jest już do dyspozycji trenera, kontuzjowany Baines pauzuje. Trener zapowiedział rotacje DCL.

11. Stoke City. Nieciekawie wygląda defensywa Stoke City na mecz z Chelsea. Wypadli Indi, Shawcross, Johnson i wypożyczony z Chelsea Zouma.

12. Tottenham. Nie grają, ale jest info, i to konkret – Kane chory. Jest szansa, że zagra we wtorek, ale uwaga konfy przed meczem nie będzie.

13. Huddersfield. Nic nowego.

14. Manchester City. Kontuzja Kompany’ego okazała się niegroźna; obrońca może wrócić na GW22. Gotowy do gry jest również Stones, powinien zacząć z Arsenalem. Pep wypowiadał się ostrożnie w temacie Silvy – zakładam nieobecność. Delph, decyzje przed meczem.

15. Arsenal. Hector Bellerin prosi o pomoc w odnalezieniu poniższej fanki:

 

  1. WBA. Rondon wypadł na 2 tygodnie; Chadli na 2 miesiące.

  2. Manchester United. Mourinho narzekał na zmęczenie Lukaku i brak zamiennika w ataku. Valencia i Smalling raczej opuszczą GW21.

  3. Crystal Palace. Z XI wypada poobijany Cabaye. Zastąpi go McArthur.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *