Home FANTASY PREMIER LEAGUE Turniej: Berserker FPL GW31-37. UPDATE: Zmiana mnożnika

Turniej: Berserker FPL GW31-37. UPDATE: Zmiana mnożnika

0
0

ber1

Ostrze błysnęło. Zamiast jednak przeszyć krawędź serca (a taką ranę ścierpiałby i tym sposobem zrzuciłby z siebie klątwę), żelazne ostrze całe zatopiło się w pulsującym organie, rozrywając go na dwie części. Zimny metal dotarł aż do duszy, a krew sączyła się na śnieg.

Nie tak … za późno … koniec … Ogarnęła go ciemność. Ktoś ujął jego dłoń, tak jak on kiedyś ściskał zimne palce ojca. Rozległ się wojowniczy okrzyk jego przyjaciela – nie zapomnę ciebie; niech miłosierni bogowie prowadzą cię w wędrówce… Gwiazdy na niebie wirowały. Wciągnęła go jakaś siła. Wówczas jego krzyk stał się krzykiem na nowo narodzonego dziecka, przez chwilę jednak jeszcze leżał martwy w pustce pośród stuleci, nic nie czując, ale przygotowując się do nowej wędrówki przeznaczonej mu przez bogów.

Dzisiaj dzień metala; pamiętacie? Jasne, że tak. Nieoczekiwanie najlepszy prezent z tej okazji zaproponował kolega JW23. Zaproponował bowiem odpalenie zabawy: Turniej Berserker’ów na dzień metala. Oto zasady wykute mithrilowym ostrzem w skale przeznaczenia:

  • Turniej FPL, początek GW31, end GW37.
  • Kod do ligi: 13209-1002900
  • Wyniki każdej kolejki sporządzać i sortować będzie JW23 a link do dysku google z tabelą będziemy umieszczać na blogu przy okazji Wieści z szatni
  • Winner 2017 – zwycięża menago, który uzyska w minilidze największą ilość pkt.
  • Jedyną różnicą od innych „telekonkursów” jest ilość Transfer Made, dokonana w czasie trwania turnieju. Do punktacji końcowej doliczane będzie ilość TM wzmocnione współczynnikiem x4 za każdą dokonaną zmianę zawodnika, w okresie GW31-GW37. Dla jasności, TM podawane jest na official FPL, tuż za kolumną Gameweek Rank w zakładce View Gameweek history. UPDATE: Mnożnik został zmieniony z 5 na 4.
  • Udział brać mogą drużyny założone najpóźniej do GW10
  • Symboliczny dyplom/medalion z grawerem (na tym etapie jeszcze nie ustalono) „Kryształowego Berserkera” ewentualnie „Kryształowej Berserkerki” będzie do uroczystego odbioru podczas gali FantasyPL we wskazanym lokalu podczas trwania GW38.
  • Nagrodę główną : 6-pack najlepszego browara marki „Lolojumbo” z wypasionymi etykietami, organizator – w tym przypadku kolega JW23 – prześle na właściwy adres zwycięzcy, tak by przegranym na gali nie było żal widoku wspaniałej nagrody.
  • W przypadku gdyby zwycięzca turnieju okazał się osobą nieletnią rzeczony browar zostanie zatrzymany przez organizatora i przekazany po ukończeniu 18 roku życia. Uwaga, w takim przypadku istnieje ryzyko wywietrzenia, a nawet wyparowania zawartości butelek. Dobre piwo tak ma.
  • Organizatorem turnieju jest JW23. Do niego należy ostatnie zdanie, rozstrzyganie ew sporów i zażaleń oraz pomyślne doprowadzenie drakkara do portu GW37.

Kto jest wyczerpany sezonem, kto ma dość, kto jest uzależniony od hitów lub nie jest, kto zbadał już dno rozpaczy a kto zaczyna, ten turniej jest właściwy … na dobicie leżącego.

A tak deko bardziej optymistycznie liczę, że biorącym udział w turnieju last minute, udzieli się choć część tej mocy nadludzkiej, jaką wg podań historycznych tchnęli legendarni wojownicy nordyccy w walce z nieuchronnym.

Zapodamy jeszcze motywacyjne grafiki i świąteczny kawałek.

ber2

ber3

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *