Home FANTASY PREMIER LEAGUE Transfery przed GW21

Transfery przed GW21

0
0

U mnie na razie spokojnie a kolega redaktor Garret zrobił skromne -8. Jak rozkładają się transfery w świecie FPL?

Bramkarze

Wymiana Pickford => Grant, sensowne posunięcie, szczególnie kiedy ktoś nie lubi robić hitów. Poza tym, Jakupovic zawsze na prospie! i chyba nic ciekawego tutaj nie znajdziemy?

Obrońcy

Holebas i Cedric tracą na znaczeniu , za to coraz bardziej będą nas bolały punkty Bainesa. Wydaje się że ten obrońcy jest jak magnes, który zbiera energię z pozostałych obrońców. Daniels, przy takim ruchu w kierunku Bainesa, nie może być takim kierunkiem transferowym. Jednak, jest już widoczny.
Myślałem że Brunt czy McAuley są ciekawym kierunkiem transferowym, jak widać, myliłem się. Nagle transfery mają sens? Ludzie czekają aby wstawić ich do składu po GW21?

Pomocnicy

Nie mogło być inaczej, Alli. To on jest głównym celem transferowym. Jedni uważają że Hazard jest stratą kasy na tym etapie sezonu, drudzy z Mane w składzie, nie mieli wyjścia. Po co szukać szczęścia tam gdzie go nie ma? wiecie, dziś Eriksen to równie ciekawy kierunek.

Zaha to inna półka cenowa, więc mamy coraz większe posiadanie dwóch zawodników, którzy będą a właściwie są bardzo ciekawą różnicą.

Widzicie Payeta na tym zestawieniu? Praktycznie bez ruchu, zobaczymy czy strzałka w kierunku graczy Spurs, nie powinna być podobna do tej jaką ma Hazard czy Mane.

Napastnicy

Najważniejszy jest Giroud. Kupiło go 100k graczy, w naszej sondzie jest drugim najczęściej typowanym zawodnikiem na C, zagra przeciwko obronie Łabędzi. Bo może się okazać, że zielona strzałka w tej nadchodząc kolejce to jest kwestia posiadania Giroud.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *