Home FANTASY PREMIER LEAGUE TEMPORARILY UNAVAILABLE

TEMPORARILY UNAVAILABLE

0
0

The login to premierleague.com is temporarily unavailable while we perform essential maintenance.

We apologise for any inconvenience caused and thank you for your patience.

Jeżeli widzisz taki komunikat przy próbie zalogowania się do Fantasy Premier League to wiedz że coś się dzieje 🙂

Bardzo bym chciał się zalogować za 16 dni na konto i zobaczyć że NIEMA bonusów! Dodatkowo mogliby dodać pkt za odbiór piłki dla zawodników defensywnych, takie marzenia skromne przed nowym sezonem który z każdym dniem zbliża się, nareszcie.Przez ten czas zapewne dowiemy się ceny kilku zawodników co tylko podkręci apetyt jak pieczywo czosnkowe przed daniem głównym. A danie główne w tym roku mam nadzieje będzie duże i smaczne.

Nawet bez tych gwiazd które zbierają się z transferem jak ja do wyjścia do pracy. Oczywiście że chciałbym Cavaniego i Lewandowskiego. ( podobno poszedł do Gali zrobić wywiad a odmówił DUŻYM gazetom/portalom sportowym, BRAVO) Fajny transfer do ataku szykuje Swansea. Ciekawie zapowiada się ekipa którą montują w Liverpoolu, chyba powoli trzeba się uczyć poprawnego wymawiania nazwiska Mkhitaryan. W jaki sposób Paulinho znalazł się w Polsce i kopał piłkę na stadionie ŁKS pozostanie tajemnicą JEGO, ŁKSu i Brazylijczyków, teraz będziesz mógł go kupić do swojej ekipy w Fantasy Premier League, na 99% będzie zawodnikiem Tottenhamu!

Na dziś trochę dziwi mnie cisza po spadkowiczach, QPR WIGAN miało kilku dobrych grajków którzy znaleźli by miejsce w Premier League.  Może byłą plota a ja ją przegapiłem? Tych plotek jest tyle a najgłupsza ostatnia to Messi do United 🙂 gdzie Moyes zaczął dziś pierwszy dzień pracy na Old Trafford. To samo po niebieskiej stronie Manchesteru. Nowy trener City miał swoją drogę do krawce lepiej uwiecznioną niż ja swoją komunie.

Pierwszego Lipca 2003 pewien Romek postanowił zakupić klub piłkarski, do dziś wydał na piłkarzy 713 mln funtów. Jeżeli tyle wydał to ile zarobił przez ten czas? Ile by nie zarobił to i tak by nie kupił pierwszego miejsca w FPL 🙂 a rok wcześniej został

Most Seductive Fisherman w Rosji, Seductive wujek google chce mi przetłumaczyć jako uwodzicielski/kuszący…

roman abramowicz ryby

 

czy to własnie od 2003 roku ceny za piłkarzy zaczęły osiągać bezsensowne ceny? Możliwe że to przypadek ale w Rosji podobno niema przypadków więc dziś Roman musi wyłożyć za wspominanego Cavaniego 45 mln funtów.

Pozostało #47 dni a ja pozastawiam się dlaczego loguję się na Fantasy Premier League w pierwszy dzień lipca?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *