Home FANTASY PREMIER LEAGUE Szczęśliwego Nowe Roku

Szczęśliwego Nowe Roku

3
0

Mija 2013, z tej okazji chciałem podziękować wszystkim którzy wchodzili na mojego bloga, tym którzy zdecydowali się wrzucić słowo czy dwa w komentarzach. Dobrze wiedzieć że nie tylko ja odmierzam czas od kolejki do kolejki a weekendy bez Fantasy Premier League stają się niepotrzebne. Dla wszystkich z którymi ćwierkam na twiterze, tylko 140 znaków a ile można przekazać treści! Serdeczne pozdrowienia również dla tych wszystkich którzy zamiast komentarzy wolą zadzwonić do mnie i pogadać o swoich problemach i pomysłach na następną kolejkę, czasami jest to najlepszy moment dnia w robocie 🙂

Więc dla Was wszystkich Szczęśliwego Nowe Roku, udanych transferów, dobrych decyzji z kapitanem, cleanshitów obrońców i wybronionych karnych przez bramkarzy. Zielonych strzałek, tak żeby walka w maju nie ograniczała się tylko do lig wśród znajomych a toczyła się także w tabeli ogólnej. Naprawdę chciałbym aby na koniec sezonu było kilkanaście Polskich flag w TOP100. Oczywiście w 2014 zaczniemy zabawę od początku to tak na koniec, dobrze wybranego składu w przyszłym sezonie.

Pozdrawiam serdecznie z zielonego Amsterdamu
GRUWWA

—–

Jeżeli ktoś ma ochotę w przyszłym roku poświęcić trochę swojego wolnego czasu i napisać jakiś post o FPL to zapraszam.

Można pisać do mnie na maila

kontakt@fantasypl.pl

Twitter

@FantasyPL_FPL

Facebook

@FantasyPLeague

3 komentarze

 1. WILANUF

  30 grudnia, 2013 at 8:58 am

  Wszystkiego najlepszego dla władz FPL :] trafionych kapitanów i samych weekendów z Fantasy. najlepiej żeby grali codziennie.

  Reply

 2. POKA

  29 grudnia, 2013 at 10:30 pm

  Dziękujemy komisarzu ligi za te mocno „fantasyjne” życzenia 😉 Też się do nich dokładam. Udanego wypadu i Geen Zweet w nadchodzącym roku 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=7FM4XDO39ug

  Reply

 3. garret

  29 grudnia, 2013 at 2:26 pm

  Widzę, ze pomimo wczorajszej katastrofy nastrój koledze dopisuje 🙂 Pewnie to te tamtejsze ciasteczka. Dokladam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego w 2014! I zielonych strzałek dla nas.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *