Home FANTASY PREMIER LEAGUE Szczęścia życzę

Szczęścia życzę

2
0

Po śmierci jednego ze swoich generałów, Napoleon Bonaparte wysłał któregoś z oficerów żeby wybrał następcę. Kiedy kilka miesięcy później oficer wrócił i opisał człowieka, którego uważał za najlepszego kandydata , wybitnego stratega i wspaniałym menadżera. Kiedy oficer skończył, Napoleon tylko spojrzał i zapytał: „To wszystko bardzo dobrze, ale czy on ma szczęście?”

vicent vega 1

My też, możemy siedzieć i planować. Analizować liczby, spoglądać w kalendarz, próbować doszukać się w wypowiedziach trenerów/piłkarzy to czego nie doszukają się inni aby uzyskać przewagę nad konkurencją. Wszystko to na nic jednak, jeżeli nie mamy szczęścia. Bez tego ani rusz, dlatego też szczęścia życzę w Nowym Roku.

Czym jest szczęście w FPL? Zielona strzałka co kolejkę? 4 na 5 razy trafiamy z kapitanem? Nasze hity zamieniają się DUŻE punkty? Zaliczamy fulla w obronie? Sami wybierzcie co najwięcej szczęścia przynosi, jeżeli komuś uda się ugrać całość w jednej kolejce to wtedy rzeczywiście może być szczęśliwy, do następnej kolejki. Szczęście w FPL mija jednak szybko, dlatego też powinniśmy doceniać te wszystkie dobre momenty. Bardzo szybko odchodzą w niepamięć.

Oczywiście przeżywamy też chwile szczęścia nawet bez tego wszystkiego powyżej. Brak zakupu Bainsa przed GW12, szczęście w czystej postaci. Giroud ostatnim czasy, nie będę przypomniał. Jeszcze nie zaschły rany po -4. Pewnie mnóstwo jest takich sytuacji, co drużyna to inna historia. Inna podróż przez 38 długich kolejek. Ile szczęścia dałoby skasowanie konta? Nie wiem i nie chce wiedzieć. Chciałbym aby podróż dobiegła szczęśliwie do końca.

vincent vega 2

Więc jeszcze raz, szczęścia życzę w 2015. Poczynając od 1230 w dniu dzisiejszym do tej 19 kolejki która minie za jakieś 360 dni.

2 komentarze

 1. Marcin

  2 stycznia, 2015 at 12:32 pm

  Odnosząc się do szczęścia, mój szef powiedział mi kiedyś: wiesz chłopie, że masz szczęście, bo z takimi co go nie mają to ja nie pracuję. Ciągnę więc tak już parę lat na tym swoim szczęściu, ostatnio w FPL nie za bogato mi idzie, ale w firmowej lidze jestem ciągle nr 1, a wczoraj awansowałem do 4 rundy pucharu 🙂

  Reply

 2. Paf Eł

  1 stycznia, 2015 at 1:45 pm

  Gruwwa jak zawsze GOŚCIU! 🙂 Szczęścia i nosa w FPL w Nowym Roku Wszystkim życzę!!!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *