Home FANTASY PREMIER LEAGUE Stoke = Walters i Crouch

Stoke = Walters i Crouch

0
0

zostało kilka drużyn których nie opisałem jeszcze, wrzucam wszystkie do jednego worka z napisem ” pokaz co potrafisz zanim trafisz do mojej drużyny fantasy”.

Aston Villa:

2 pkt więcej niż Bolton na koniec poprzedniego sezonu pozwoliły utrzymać się w Premier League. Najważniejszym transferem jest ściągniecie Paula Lamberta z Norwich. Zaczyna z nimi w League One i wprowadził do Premier League.

do teraz sprowadzono tylko obrońców i defensywnych pomocników, najwidoczniej w Birmingham dalej wieża w umiejętności N’Zgobi, Agbonlahora i Benta.

koszulki sezon2012/2013

 

NORWICH CITY

Chris Hughton — nowy trener, to on wprowadził Newcastle do Premier League, w ostatnim sezonie był bliski powtórzenia tego wyczynu z Birmingham ale odpadli w playoffach z Blackpoll.

do zespołu ściągnięto

Roberta Snodgrassa — pomocnik w poprzednim sezonie w dla Leeds w Championschip 43 mecze, 13 bramek, 15 asyst. kosztuje 6 mln  FPL

Steven Whittaker — obrońca, poprzedni klub Glasgow Rangers. ostatni sezon trochę słabszy ale w poprzednim miał 4 bramki i 7 asyst.

Jacob Butterfield — pomocnik, kolejny zawodnik z zaplecza Premier League, poprzedni sezon to 5 bramek i 7 asyst

koszulki na sezon 2012/2013

STOKE CITY:

dwa słowa: Walters, Crouch

 

genialna bramka Croucha z poprzedniego sezonu

WEST BROMWICH:

Yassine El Ghanassy  — pomocnik, będzie grał z 10 na plecach, kolejny Belg w Premier League. Wypożyczony z Gent, poprzedni sezon 4 bramki, 5 asyst.

Ben Foster — w końcu wykupiony z Birmingham, poprzednie dwa sezony to 140 i 153 pkt

KOSZULKI 2012/2013

WIGAN

Moses kosztuje 7 mln FPL, warto?

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *