Home FANTASY PREMIER LEAGUE STATUS prawde ci powie

STATUS prawde ci powie

2
0

Ponad 150 tysięcy osób nie wytrzymało i zagrało dzika karta. Dzis na tydzień przed kolejka bez Chelsea i Reading tez by się przydało użyć…jak ciężko było trafić z drużyna w pierwszej kolejce pokazuje ponad 3 mln transferów.

Najwięcej osób wkurzyło się mając Rooneya na kapitanie, teraz ci sami od soboty zdarzyli go sprzedać, na teraz 197 tys i dalej leci 🙂

chwile o transferach, najczęściej sprzedawani

Rooney, Aguero wiadomo kontuzja trzeba sprzedać. Ramires def pomocnik tez można sprzedać przed nadchodzącą kolejka. Sinclair przed transferem do City, nie wiadomo czy będzie grał, ok sprzedać. Torres…można go posadzić na ławce na jedna kolejkę. o 1630 było 39 tys o 1840 jest 41 tys jak tak dalej pójdzie to stanieje o 0,2 0,3 mln FPL….oby 😉

najczęściej kupowani

Na pierwszych miejscach dwa odkrycia sezonu, Michu i Hazard. Fajnie cena rośnie. Jedno pytanie Hazard? przecież Chelsea nie gra w GW3….poszły wymiany Aguero na Teveza i Rooney na RVP?

Dodatkowo w statusie jest najlepsza XI kolejki. Nowe kontuzje, najlepszy zawodnik kolejki. Fajnie ze wrzucili status naliczonych pkt i bonusów w kolejce. Dodatkowo należą się słowa uznania za podliczenie pkt z bonusami już w niedziele wieczorem, w końcu!

Jeszcze jedna fajna sprawa oddana w tym sezonie, statystyki.

2 komentarze

 1. janusz

  27 sierpnia, 2012 at 7:34 pm

  Może każdy sie boi, że eden będzie kosztował jutro 12,6… :]

  Reply

  • lukasz

   27 sierpnia, 2012 at 8:30 pm

   jak z cena cukru, sami podbijają cenę…

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *