Home FANTASY PREMIER LEAGUE Stałe fragmenty gry

Stałe fragmenty gry

0
0

Przygotowałem sobie dane o tym kto wykonuje stałe fragmenty gry w ostatnim czasie w drużynach Premier League i oczywiście okazało sie że spodziewałem się czegoś innego niż dostałem.  Może mając po 8 h dziennie aby wiedzieć wszystko o Premier League to nie byłbym taki zdziwiony. Inaczej, ucieka nam wiele rzeczy chociaż i tak wiemy o Premier League więcej niż przeciętny zjadacz chipsów i piwka przed Cplusem w sobotę. Jego pewnie nie interesuje kto wykonuje stałe fragmenty gry, mnie tak. Tam mogą być punkty.

Czy zakup obrońcy Newcastle jest dobrą decyzją w tym momencie gdy ten nie nazywa się Janmaat? Jeżeli nazywa się Taylor i kosztuje 4.4 mln a przy okazji wykonuje stałe fragmenty w Newcastle? W ciągu ostatnich 4 kolejek 16 razy wykonywał rzuty różne. Do tego 5 razy wykonywał rzut wolny z czego 3 strzały były celne. Za 4.4 mln, można komuś uprzykrzyć życie.

16 wykonanych rzutów rożnych miał też Puncheon, tylko w tym wypadku aż 9 z nich było celnych. Jak pamięć mnie nie myli to zaliczył nawet asystę. Oczywiście Siggy i jego 13 rzutów rożnych, do tego 4 strzały z rzutów rożnych. Dobry kalendarz przed Łabędziami. Kto jeszcze wykonał 13 rzutów rożnych? Matthew James? prawda że znane nazwisko w grze. A ten pomocnik za 4.4 mln zaraz będzie miał podwójną kolejkę a przed sobą ma też nie najgorszy kalendarz.

I właściwie mógłbym tak wymieniać i wymieniać ale warto chyba jeszcze odnotować że Ozil przejął rożne od Cazorli i 9 z 13 jego rożnych zakończyła się sukcesem. Nie wiem co OPTA ma na myśli że był to sukces ale przyjmijmy że piłka 9 razy odbiła się od pośladków i leciała w światło bramki. Larsson 11 rożnych, 7 celnych. Erisken? 7 rożnych, 0 celnych.

Który zawodnik najczęściej dochodził do sytuacji strzeleckich po stałych fragmentach. Max to 6 oddanych strzałów w 4 ostatnich kolejkach. I jest to liczba jaką ma Scott Dann z Crystal Palace. 4.9 mln z perspektywą wykorzystania któregoś z tych strzałów. 4 strzały po stałym fragmencie ma Bony, 3 strzały zaliczył Giroud i jeżeli OPTA nie kłamie to zaliczył po tym 2 bramki. 3 strzały Terrego po stałych fragmentach i co ciekawe nic z główki. Kilka osób liczyło że to będzie jednak celny strzał z główki. Generalnie, mamy tak duże rozdrobnienie przy strzałach po stałych fragmentach że nie ma jak wypisać wszystkich. Co też powinno dawać do myślenia.

Kupować tych którzy podają czy tych którzy mają wykorzystywać stałe fragmenty gry? Czy tez jest to wartość dodana, kupujesz zawodnika a kiedy okazuje się że wykonuje stałe fragmenty to jest jeszcze lepiej niż nam się wydawało?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *