Home FANTASY PREMIER LEAGUE Shahid Khan kupuje Fulham

Shahid Khan kupuje Fulham

1
0

a może to Mohamed Al Fayed sprzedaje ten Londyński klub?

alfayed khan

W każdym razie Shahid Khan, 62 letni milionerem,będzie 6 właścicielem klubu Premier League.

Shahid Khan wyłoży za Berbatova i spółkę, 150-200 mln funtów.

Shahid khan_fulham

W dzisiejszych czasach żeby zdziałać cokolwiek w Premier League, TRZEBA mieć za sobą bogatego lub obrzydliwie bogatego „dobroczyńce” który ma swój jacht zacumowany w tym samym porcie Monte Carlo co Romek i inni.

Pierwsze słowa dla oficjalnej strony Fulham:

“Fulham is the perfect club at the perfect time for me. I want to be clear, I do not view myself so much as the owner of Fulham, but a custodian of the club on behalf of its fans. My priority is to ensure the club and Craven Cottage each have a viable and sustainable Premier League future that fans of present and future generations can be proud of. We will manage the club’s financial and operational affairs with prudence and care, with youth development and community programs as fundamentally important elements of Fulham’s future.”

Osobiście lubie Fulham. Lubie ich stadion Craven Cotage

chociaż za chwilę może się stać takim molochem.

Teraz kiedy Shahid Khan sypnie swoim ciężko zarobionym groszem, google podpowiada że jako 16 emigrował z Pakistanu do USA gdzie zbudował firmę Flex-N-Gate, branża samochodowa. Zatrudnia teraz 16k osób w fabryce a jego majątek według FORBSA JEST WYCENIANY NA 2,9 BILIONA DOLARÓW ( zapewne to inna wartość). Shahid Khan jest też właścicielem klub u NFL Jaguars którzy będą grali jeden mecz do 2016 na stadionie Wembley w Londynie do 2016.

Pieniądze na stadion to dla nas oczywiście sprawa drugiego rzędna, ciekawe kogo kupi? Zrobi wejście smoka i sprowadzi gwiazdę przez duże G? Jakaś gwiazda obok Berbatova jest wskazana, dobrze by było mieć wybór w Fantasy Premier League poza Bułgarem. W tym roku na Ruiza już się nie pokuszę, brr aż mnie ciarki przeszły jak sobie przypomnę ile to pkt i czasu straciłem na tego typa.

POZOSTAŁO #35 dni, TYLKO 35 dni!!!

Jeden komentarz

  1. PCT

    16 lipca, 2013 at 11:05 am

    Powinni to zbanować przepisami, kwoty jakimi operują są tak olbrzymie, że wszystkie Nasze rodziny razem wzięte, od początku drzew genealogicznych, tyle nie zarobiły. No chyba, że ktoś wygrał ze 30 X w totka i się nie chwalił.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *