Home FANTASY PREMIER LEAGUE QPR – HULL 0 – 1

QPR – HULL 0 – 1

1
0

QPR zagrało ustawieniem 3-5-2 gdzie parę napastników tworzyli Remy i Austin. W Hull z powodu kontuzji boisko musieli opuścić Snodgrass i Bruce.  Bardzo mnie ciekawi to ustawienie QPR. Wiec od nich zacznę.

Najważniejsze przy takim ustawieniu dla nas jest gra skrzydłowych. Przeciwko Hull na bokach grali Traore i Simpson. Z zagrań ofensywnych możemy wymienić jedną stworzoną sytuację przez Simpsona. Tyle samo co Mutch, hmm trochę mało jak na ofensywnego pomocnika. Widać nie zgrał się jeszcze z nowymi kolegami. Za to 6 stworzonych sytuacji miał Barton. Najwięcej strzałów oddali Remy i Austin, po 5. 4 strzały Austina były zablokowane…na duży minus niewykorzystany rzut karny. Jeszcze kilka dni temu miałem go w składzie. Na szczęście zmieniłem. Jak jestem przy strzałach to warto odnotować, Caulker miał dwa strzały z główki przy stałych fragmentach gry.

Dwa strzały po stałych fragmentach oddał też Chester, po jednym z nich padł jedyny gol meczu.   4.5 mln. 1.7%. 15 pkt. Bardzo chciałbym mieć takie punkty w drużynie, ciekawe ilu z nich wystawiło go w pierwszym? Nie pogardziłbym również Incem, za jego 4 strzały w tym 3 celne. Jeszcze nie ma z tego puntów ale jest to ciekawy prospekt FPL za 5.5 mln. Odszedł Long, kontuzja Snodgrassa. Ince będzie grał w pierwszym? Na to wygląda. Za Bruca wszedł McShane za 4.0. Jeżeli Figuroa nie wróci za tydzień a kontuzja Bruca okaże się poważna to ponownie powinniśmy zobaczyć McShane w pierwszym.

[mks_icon icon=”fa-thumbs-o-up” color=”#000000″ type=”fa”]  Chester

[mks_icon icon=”fa-thumbs-o-down” color=”#000000″ type=”fa”] Austin

Jeden komentarz

 1. devious

  17 sierpnia, 2014 at 11:45 pm

  Ince’m się wszyscy jarali jak grał w Championship, ponoć miał być taki hiper-super ale w Premier League tak jak Zaha i wielu innych – dostał kubeł zimnej wody na głowę.

  Teraz chyba trochę dojrzał i menedżer w niego mocno wierzy – po kontuzji Snodgrassa może nawet przejąć rolę „10”. Jakby był 0,5mln tańszy – to bym chyba go wziął na ławkę…

  5,5mln za 5tego midka to IMHO trochę sporo bo ja rzadko zmieniam formację na 352…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *