Home FANTASY PREMIER LEAGUE Puchar Bloga: podział na grupy

Puchar Bloga: podział na grupy

11
0

Do zobaczenia na bankiecie… Druga faza pucharu to pojedynki grupowe. Później, nieliczni już zmierzą się w pojedynkach o wszystko, i tak aż do wielkiego finału. Zanim wyłonimy owych nielicznych, 32 graczy – najlepszej 30 eliminacji, oraz dwóch skromnych, tutejszych adminów – zmierzy się w 8 grupach. Tak proszę Państwa prezentują się grupy:

Kliknięcie na drużynę przeniesie do jej wyników

Jedna uwaga: pojedynki rozgrywamy w systemie HtH. W GW13, w każdej z powyższych tabel, 1 miejsce gra z 2 miejscem, a 3 miejsce z 4 miejscem. Zwycięzca zgarnia 3 punkty. Za remis jest 1 punkt. Ponadto podajemy ilość punktów minus hit. Na przykład: w tabeli A: GW13 to pojedynek HtH Kessel Run vs HEROES oraz kazek team vs FC Nowhere. W GW14 Kessel bić się będzie z kazek team, a w GW15 z FC Nowhere. Teraz krótka informacja o grupach:
.
Grupę A otwiera mój Kessel Run. Nie mam szczęścia w tym sezonie, zatem ostatnia to szansa aby popatrzeć na moją jedenastkę okupującą pierwsze miejsce w tabeli. Walczyć będzie ze mną ekipa HEROES – konsekwentnie dążąca do top10k, kazek team oraz FC Nowhere, które wskoczyła do fazy grupowej z ostatniego 30 miejsca dzięki filozofii minimum hit.

Grupa B to będący na 440 miejscu na świecie, arcymocny, FC Lodz, walcząca z przeciwnościami losu Misiowianka Fc , oraz Alaska i znany nam z czata Oskar Team.

Grupę C zaczyna Bangier FC Krystiana – silna jedenastka, która już od 3 kolejek okupuje top10k. Zmierzą się z nim Game of Thrones – światowa czołówka, która pod sztandarami Westeros okupuje czołówki lig FPL, Nowy Targ F.C. – drużyna Krzysztofa, która konsekwentnie od GW1 wspina się coraz wyżej (zaczynała od miejsc poza 2 000 000) i Green Arrow, który jak na złość zalicza ostatnio red arrow wchodząc do grupy z 28 miejsca.

Grupa D to ekipy: Young Boys Turbo Dominika – faworyt bo to i stały gość top5000, The Shield – a jego liczba to 666, zielono – czerwony MELON oraz CUATRO S.C., który na koncie ma wyłącznie 582 punkty, ale do pucharu wbił się wielce udaną 10 kolejką.

Grupa E: z najlepszego miejsca awansował tu Warsaw City – drużyna na gazie, już tylko o krok od top10k, dalej mamy Ogiy’s weterana top10k, Torpeda M’butu, również topowy wyjadacz i na końcu Penguins Rafała.

Grupa F to założyciel i szef bloga czyli Gruwwa, który skrzyżuje szable z FC Podwórkowcy – 3 zielone strzały z marszu, Red Arrows – ostatnia kolejka okazała się godna wybranej nazwy, oraz Arctic Fire, dołuje ostatnio, ale i zaczyna z czystą kartą.

Pozornie najsilniejsza grupa G prezentuje się tak: LEGIA, StreetStyle rozpoznawalnego na czacie Gracjana – na pochwałę zasługuje podobna forma w pucharze i lidze, RKS HUWDU Damiana, który uparcie nie chce opuścić top10k oraz 4fun Adama – pozycja w top10k od GW3.

Na koniec grupa H: SamiSwoi (kiedyś opowiem o złotowłosej Beacie z knajpy SamiSwoi), Blue Royal, ryzykant BGC Piast United i Sambaczasy.
 .
Obserwowałam również czwartą dziesiątkę eliminacji – tam trwała najbardziej zacięta walka o awans. POULTRY PATE z 40 punktami w GW12 spadł z 31 miejsca poza 50 tabeli eliminacji. Podobnie drużyna Wokky. Nowy Targ F.C. wywalczył awans z 54 punktami w kolejce, awansując z miejca 33 na 20. Wrażenie robi awans z 40 miejsca (na 30) ekipy FC Nowhere – 52 punkty, opaska na Coscie i zdublowana obrona Newcastle dała awans. Jedna bramka QPR popsuła by wszystko.
Powodzenia zatem już w weekend.

11 komentarzy

 1. Marphy

  26 listopada, 2014 at 11:33 am

  Również dołączam się do gratulacji dla najlepszej 30-stki 🙂 Mi niestety, mimo pogoni w ostatnich dwóch kolejkach, zabrakło jednego punktu 🙂
  Powodzenia w dalszej fazie 🙂

  Reply

 2. Kerveza

  26 listopada, 2014 at 9:10 am

  Jakaś mafia… Mam najtrudniej 😀 Szkoda bo bardzo chciałem zmierzyć się z którymś z adminow. Może uda się w fazie pucharowej. Powodzenia wszystkim! 🙂

  Reply

 3. Kerveza

  26 listopada, 2014 at 7:34 am

  Jakaś mafia… Mam najtrudniej 😀 Szkoda bo bardzo chciałem zmierzyć się z którymś z adminow. Może uda się w fazie pucharowej. Powodzenia wszystkim! 🙂

  Reply

 4. Oskar

  26 listopada, 2014 at 1:05 am

  Gratulacje wszystkim awansowanym i powodzenia w fazie grupowej 😉 mi niestety dostać się nie udało, ale o drużynie PumaSquad jeszcze usłyszycie 🙂
  Ps.: w których zakładach bukmacherskich będzie możliwość typowania pucharu i jaki kurs, na wyjście Kessel Run z grupy? 😀

  Reply

  • garret

   26 listopada, 2014 at 7:23 am

   Nie masz szans,. Nigdy nie wygrywam HtH.

   Reply

 5. O_Szumer

  26 listopada, 2014 at 12:38 am

  Nie no, Oskar Team to ja, a dotychczas się nie udzielałem 🙂

  Reply

  • garret

   26 listopada, 2014 at 5:50 am

   Haha. Sorry. Ale wywolalem za to.

   Reply

   • O_Szumer

    26 listopada, 2014 at 10:39 am

    Kiedyś przyszły zwycięzca pucharu musiał się ujawnić 😉

    Reply

    • fleishman

     26 listopada, 2014 at 11:14 am

     znamienne jest to, iż w fpl grają sami optymiści 🙂 ps. Oskar, wyjście z grupy za browara?:)

     Reply

     • O_Szumer

      26 listopada, 2014 at 12:06 pm

      Ja zawsze jestem optymistą do 13:45 w sobotę. A na browarka zapraszam wszystkich po pucharze 🙂

      Reply

 6. Adrian

  26 listopada, 2014 at 12:36 am

  Mocno obsadzony ten puchar, światowa czołówka co chwila napisane o drużynie że albo walczy o wejście do top 10k albo się w niej utrzymuje. Powodzenia wszystkim tym którzy dostąpili tego zaszczytu i się dostali.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *