Home FANTASY PREMIER LEAGUE Prospekt – atak

Prospekt – atak

8
0

Dobry napastnik w Fantasy Premier League to Diego Costa, taki drugi dobry to Pelle? Aguero? a może ten trzeci to Ulloa albo Naismith.

Czyż nie tak powinna wyglądać nasza linia napadu? Wybieramy 3 z 5 i jest dobrze.

top5_fwd_gw7_top_fpl

Granie bez Costy w tym sezonie mądre nie jest, człowiek ma problem aby mu opaski nie dać a gdyby tak nie było go w składzie? Pelle pokazuje że liczby które robił w Holandii to nie przypadek. Pozostała trójka? Sakho? Jeszcze wczoraj chyba grał w obronie LFC? Ulloa był kolegą Kuszczaka w Champiohsip a Naismith grał ogony w Evertonie z poprzedniego sezonu. tych dwóch pierwszych widać często w składach, szczególnie w czołówce ligi. Pozostali się trafiają. Czasami mam wrażenie że gdyby byli drożsi o kilka baniek to i % byłby większy. nie od dziś przecież wiadomo że droższy zawodnik jest lepszy do tańszego więc wydanie 12,5 mln na RVP jest jak najbardziej usprawiedliwione. Oczywiście zostaje jeszcze Aguero z jego 5 bramkami czy co chwile przypominający się Jelavic.

To teraz 5 prospektów którzy mają wszystko aby ustrzelić kilka bramek w sezonie a do tej pory udało im się max RAZ lub też RAZ zaliczyli asystę.

top5_fwd_gw7

Kiedy zobaczyłem Welbecka który wyszedł mi w zestawieniu to myślę błąd jakiś, przecież widziałem jak strzela. A nie przepraszam to była Champions League, nie liczy się 😛 Mario oddał tyle strzałów co Pelle czy Costa jednak dalej jest bez bramki w Premier League. Wspomniany Welbeck próbuje i próbuje a jednak tylko raz piłka wpadła do bramki przeciwnika. Teraz czas na przełamanie przeciwko Hull u siebie? Bony przełamał się w poprzedniej kolejce, teraz będzie już z górki? Adebayor, jeszcze niedawno myślałem że na koniec sezonu będzie miał 10+ bramek. Dziś nie widzę tego. Przyznam że gdyby nie wynik schematu który zastosowałem to nie pomyślałem bym o tym zawodniku nawet na minutę. Na koniec Jutkiewicz, jego 21 oddanych strzałów bez bramki? Jak blisko było aby postawić tego zawodnika w jednym rzędzie z Ulloa czy Naismithem? Jednak nie wyszło, nie wychodziło przez tyle kolejek że dwie bramki Burnley w ostatnim meczu były dużym zaskoczeniem kolejki.

8 komentarzy

 1. garret

  8 października, 2014 at 9:49 am

  Stosunek fuksa do cyferek zabija każdego prospekta 🙂 I przy okazji tak myślę sobie, ze zakladajac ze napastnik ma dolozyc nogę, głowę czy znaleźć sobie pozycje to w przypadku tego 3 napastnika ważniejsze są statsy pomocy. Albo Bainesa 🙂 Stąd trzymam Pelle, i trzymałbym Naismitha gdybym miał.

  Reply

  • gruwwa

   8 października, 2014 at 10:44 am

   w tym momencie ten 3 napastnik przy Costa Pelle to może być klucz do wygrania sezonu.

   Reply

   • garret

    8 października, 2014 at 10:49 am

    Ja uważam, że nie 🙂 Kluczem będzie jak rok temu obrona.

    Reply

    • gruwwa

     8 października, 2014 at 11:10 am

     Pewnie że tak ale ten 3 napastnik robi różnicę , pewnie tak jak rok temu. Suarez, ten drugi mi wyleciał z głowy teraz 🙂

     Reply

     • garret

      8 października, 2014 at 11:35 am

      Mi się wydaje, ze niemal każdy potencjalny 3 napastnik (mowie o polce max 7, z wykluczeniem Welbecka) zdobędzie mniej więcej podobną ilośc punktów. Wypadkowa fuksa, statsow i kalendarza.

      Reply

      • Oskar

       8 października, 2014 at 2:16 pm

       Kluczem to moim zdaniem moze byc odpowiednia zmiana formacji z 3-5-2 na 3-4-3 i odwrotnie podczas calego sezonu.

       Reply

    • gruwwa

     8 października, 2014 at 11:16 am

     a poza tym o obronie dziś popołudniu coś wrzucę 😛

     Reply

     • garret

      8 października, 2014 at 11:37 am

      Ja jutro zapodam cos o obronie WHU. Dzisiaj kac męczy.

      Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *