Home FANTASY PREMIER LEAGUE Presezon z weekendu

Presezon z weekendu

0
0

Na tapczanie leży leń, nic nie zrobił cały dzień.

do tych spotkań doszedł jeszcze HK.

I jak HK pojawia się na liście strzelców to zaraz oczywiście pokazują się takie pomysły.

i cóż? Gdzieś trzeba szukać kasy, nie można mieć wszystkiego. Zawsze coś za coś. Wymiana Sterling =>KdB dla mnie jest ok. Nikogo nie przekonuje, po prostu czekam sobie na GW1. Jestem bardzo ciekawy kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki.

Po niedzieli wstawiłem do składy Lucasa Moure. Tak przyznaję się, presezon tak na mnie działa. Jak wpada bramka czy ktoś zalicza asystę to zaraz kombinuje jak wstawić go do składu. Fajnie jak to jest Lucas Moura. Słabiej kiedy to jest Walters.

7.5 mln za Lucasa to w sumie również promocja, tak jak przy KdB. Tutaj również wykorzystam kontuzje zawodnika. Jednak przy nim mamy dosyć udany poprzedni sezon. Czy to w Premier League czy w Lidze Mistrzów. Ale to nie był jedyny zawodnik którego wstawiłem do składu z Tottenhamu. Bo cały czas szukałem zastępstwa za Trippiera i mój wybór padł na Llorisa. W sumie to też bramkarz który nie potrzebuje drugiego do rotacji , cena o 0.5 mln niższa niż Allison. Przy jego kalendarzu spotkań u siebie, warto zaryzykować.

W momencie kiedy Lukaku jest na wylocie, Sanchez leczy kontuzję. OGS nie ma zbyt dużego wyboru w ataku. Więc bardzo możliwe, że właśnie taki skład zobaczymy podczas GW1. Wiadomo, na środku obrony jest duży wybór i tak pewnie będzie duża niewiadoma ale poza tym….nie ma zbyt dużego pola manewru. Z United wstawiłem AWB i Greenwood. AWB lubię i szanuję na dziś mogę go na spokojnie wstawić do składu, blokując 5.5 mln w obronie a może tez być tak, że zostanie na GW1. Greenwood idzie na ławkę za 4.5 mln , zobaczymy jak wyjdzie…i jeżeli chodzi o napastników za 4.5 mln to on albo Nketiah 😛

Za 5.5 mln Kolasinac biegający po skrzydle…

Tak, cały czas nad nim myślę. I znając mnie, nie jest to jakiś taki szalony plan jakby się niektórym mogło wydawać.

Do mojego składu wskoczył tez Dunk. Bramka w presezon wiec oczywiście musiał się znaleźć w moim składzie. Tylko z nim mam jeden problem. W pierwszej kolejce zagra z Watfordem a ja ma Deulofeu. Więc nie za bardzo mi pasuje taki układ w drużynie Jeden z nich musi odejść. A na razie ma w sumie remis, dobry kalendarz i cena.

Fraser z kolejną bramką i to on na dziś jest w moim składzie. 0.5 mln mniej niż Wilson i ten wewnętrzny głos, który podpowiada, że Wilson znowu będzie trolować a Fraser jest kontynuacją dobrego wyboru z poprzedniego sezonu.

Ostatnim pomocnikiem jest Perez, chociaż nie zagrał, to jakoś wyżej go cenię dziś niż Belga.

  • Lundestam def za 4.0 grający z pomocy!
  • Robinson pomocnik za 5.5 mln grający z ataku

Taka ciekawostka…sprawa na pewno warta obserwowania.

Skład na 19 dni przed GW1

Ps KdB robi swoje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *