Home FANTASY PREMIER LEAGUE Premium obrońcy 2016/2017

Premium obrońcy 2016/2017

0
0

Dane z sezonu 2016/2017. Statystyka + bapsy.

Skoro przykułem waszą uwagę to na początek mała prośba od załogi Bloga. Nawiązaliśmy współpracę z Totolotek S.A., w wyniku której na blogu pojawiła się estetyczna reklama. Prośba jest abyście wyłączyli bloga w filtrach Ad Block przeglądarki a przenieśli naszą stronę do kategorii uprzywilejowanych. Z góry dzięki.

Dzisiaj o obrońcach EPL z segmentu 5.50 – 7.0. Oprócz standardowych danych OPTY za sezon 2016/2017 dorzuciłem dokładne dane dotyczące bapsów oraz dane Sqawki z innych lig. Zapraszamy:

  1. Dla przypomnienia, dane dla obrońców 4.5 – 5.0. Kliknij > tutaj
  2. Tabela dla obrońców 5.5 – 7.0.  Kliknij > tutaj

Bonusowo dodałem do tabeli dane dotyczące przełożenia statsów na minuty oraz bapsów. BPS CBI to suma bapsów za wybicie piłki, blok i przechwyt; Baseline bps to wartość gołych baps points bez podstawowych bapsów za czyste konto, kartkę lub bramkę.

Wykorzystując dane dot. bapsów otrzymacie w miarę jasny obraz czego się można spodziewać po danym premium obrońcy i jego pozycji na boisku. Tabela jest całkowicie Safe for Work (SfW) a rzucona na pulpit łatwo nabierze kierownika działu sugerując pilna analizę popytu i podaży na rynku paliw płynnych.

Jakie wnioski z tabeli? Clyne, zwracam uwagi na niesamowite cyferki odpowiedzialne za przechwyty i 45 stworzonych szans; wymarzony obrońca to Milner, który będzie się bić o miejsce z Robertsonem; Aldi tylko 1 żółta kartka w sezonie a Mustafi aż 11; Baines po GW6 powinien kosztować z 0.2 mln mniej; 90 udanych wślizgów Monreala > 48 Koscielnego; 46 strzałów na bramkę Alonso; 39 stworzonych szans Walkera przy niecałej 80% dokładności podań. I tak dalej, zapraszam do analizy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *