Home FANTASY PREMIER LEAGUE Odnotujmy po GW3

Odnotujmy po GW3

0
0

Takie małe podsumowanie składów z 3 kolejki Premier League. Wszystko złapałem?

Niedziela:

W Arsenalu Chambers stracił miejsce w podstawowym składzie na rzecz Kościelnego i Mertesackera. O dziwo to on jako jedyny zaliczył CS w meczu z Leicester ( + 2 bonusy). Do tego Wilshere i  Ox rozpoczęli na ławce, w pierwszym Arsenalu zagrał Sanogo i CazrolaSuper Mario zajął miejsce Coutinho w pierwszym składzie LFC. Skrtle i Johnson nie mogli wystąpić przez kontuzje, do składu wskoczyli Sakho i Manquillo. ( kilka minut zaliczył tez Jose Enrique) Tottenham rozpoczął mecz w takim samym ustawieniu jak w meczu z QPR, tym razem to Eriksen zszedł pierwszy z boiska a nie Lamela. Również bez zmiany w składzie Aston Villi. Debiut w barwach Hull zaliczył Michael Dawson.

Sobota:

W składzie United zadebiutował Di Maria, Evans w miejsce kontuzjowanego Smallinga.  W Burnley bez zmian. Andy Johnson wrócił do podstawowego składu Sunderlandu. W QPR Hill, Austin i Hoilett w miejsce Dunne, Traore. Remy był już jedną noga w CFC.  Gomis w kolejny meczu na ławce więc Swansea bez zmian. Ideye zastąpił kontuzjowanego Anichebe a Davidson w miejsce kontuzjowanego Pocognoliego na lewą stronę obrony WBA.

De Jong zaczyna mecz w wyjściowym składzie Newcastle a Dummet traci miejsce w podstawowym składzie na rzecz Haidara. Nowy/pierwszy skład Crystal Palace pod wodza Warnocka w tym sezonie

Mariappa wraca do pierwszej XI, tak samo Gayle. Puncheon skończył karę za czerwoną kartkę z Arsenalem.

WestHamUnited bez zmian, w Southampton Long w miejsce Wanyamy. W Manchesterze City tym razem do wyjścia w podstawowej XI zostali wylosowani Aguero, Sagna i Kolarov. W Stoke na ławce zaczynają Bojan, Odemwingie i Arnautovic za to dostaliśmy stare dobre Stoke. Walters i Crouch w pierwszym do tego Moses wywalczył miejsce w podstawowym składzie Stoke.

Oscar i Schurrle stracili na chwilę? miejsce w podstawowym składzie Chelsea. Ramires i Willian zaczynają w pierwszym składzie. W miejsce kontuzjowanego Pienaara do podstawowego składu Evertonu wskoczył McGeady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *