Trójka poza radarem.

Ostatnie wyniki: Pulisic – 8 punktów, Pepe – 1 punkt, Sarr – 2 punkty

Jarrod Bowen – 6.4. Posiadanie 0.2%

Z większych osiągnięć to były kolega klubowy Grosickiego, a poza tym to jeden z najlepszych strzelców Championship.

Szybka reklama sponsora Chelsea w ostatnim meczu i umocnienie swojej pozycji w walce o utrzymanie. Na dole tabeli jest większa walka o spadek, aniżeli o utrzymanie także punkty zaskoczyły resztę rywali. West Ham z kalendarzem, który ma przed sobą nie powinien mieć dużych kłopotów, aby zostać w lidze.

Teraz Newcastle, które ma więcej punktów po przerwie niż Liverpool. Steve Bruce > Jurgen Klopp, takie są fakty moi drodzy (po przerwie :P). Mimo tego faktu Młoty są w stanie ukąsić. Bowen w dodatku lubi wykonać stały fragment gry. Tymczasem:

Tomas Soucek lubi to

Cesar Azpilicueta opuścił grupę

Na koniec statystyki Bowena z Hull City w tym sezonie; 29 występów, 16 goli, 6 asyst.

Pan Piłkarz.

Allan Saint-Maximin – 5.5. Posiadanie 3.2%

Jeśli będziesz w jakiś dzień na boisku to bądź uważny, bo możliwe, że dostaniesz podanie od niego.

Rozkręcił się chłopak w lidze angielskiej. Można porównać go do Adamy Traore, który również ładnie grał, ale przez dłuższy czas nie przekładał tego na punkty. 27 punktów w 3 kolejki to jest astronomiczny wynik jak na zawodnika kosztującego zaledwie 5.5 mln. Jakby doliczyć jeden mecz sprzed pandemii to miałby 37 punktów w 4 kolejkach 🙂

Przed nim także nie najgorsze fixy:

City nie jest beznadziejnym meczem dla niego. Może trochę powkręca tych obrońców, bynajmniej bardziej niż Mo i Mane.

Jest także na dobrej drodze, żeby pobić swój wynik w klasyfikacji kanadyjskiej z ligi francuskiej. W Anglii ma obecnie 3 gole i 5 asyst natomiast w Nicei miał 6 goli i 3 asysty.

Willian – 7.1. Posiadanie 6.3%

Stałe fragmenty gry.

Jego gra nie wygląda jakoś wybornie, ale te wcześniej wspomniane sfg robią dużą różnicę. Karne jak karne, ale ten rzut wolny był znakomicie wykonany i dał remis na tamten moment. Potem cyrk w obronie jak u Monty Pythona i spotkanie zakończyło się klęską Niebieskich. Nowe, nie znałem. Ekipa Lamparda po tej porażce nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów w następnych meczach, ponieważ może się to źle skończyć w kontekście walki o miejsce w tabeli. Następnym przeciwnikiem będą Szerszenie z Deeneyem na czele. Na szczęście dla Chelsea bilans w meczach domowych z nimi jest bardzo korzystny. Jedynie raz Watford był w stanie zremisować z The Blues.

Willian albo Pulisic, ktoś z nich powinien pojawić się u was w składzie.

Czatowy wybór:

  • Pulisic(7.8%) – Fplfreak
  • Foden(3.4%) – Kenvi20
  • Giroud(2.0%) – Patrykd
  • Mahrez(10.2%) – Lukaslwo1916
  • Connolly(2.5%) – Dannyboy80
  • McNeil(0.9%) – Piryton
  • Azpi(6.9%) – Porucznikson
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA