Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – GW31

Niszowy wybór – GW31

0

Trójka poza radarem.

Wybory GW30: Pierre-Emerick Aubameyang – 9 punktów; Walcott – 3 punkty; van La Parra – 3 punkty.

Junior Stanislas 5.9. Posiadanie 1.1%. Od trzech kolejek najgroźniejszy zawodnik Bournemouth. Tylko w trakcie 4 ostatnich GW oddał więcej strzałów niż np. Salah – mowa o 16 próbach, z których jednak tylko 7 było z pola karnego. Cztery ostatnie spotkania to również 2 gole, 5 udanych dryblingów, 12 kontaktów z piłką w boxie i 6 stworzonych szans. To ok cyferki jak na pomocnika za 5.9 mln – to bardzo obiecujące statsy w kontekście spotkania z WBA.

Steve Mounie 5.8. Posiadanie 2.9%. Wybór równie szablonowy jak wyżej Stanislas i trochę na zasadzie: na bezrybiu i rak ryba. Napastnika Huddersfield broni te 8 strzałów oddanych w stronę Fabiańskiego, i przeciekająca obrona oraz cztery porażki z rzędu Crystal Palace. Sam mecz z Orłami powinien być otwartym widowiskiem – obie drużyny potrzebują 3 punktów i obie znacznie lepiej radzą sobie w ofensywne niż w defensywie.

Wilfried Zaha 6.8. Posiadanie 4.2%. Długo wybierałem pomiędzy hipsterskim Bolasie a Zahą. Ułożyłem to tak: Everton gra fatalnie na wyjazdach a Stoke z MCI straciło wczoraj tylko 2 gole. Do tego Bolasie kojarzy się wciąż z mantrą sezonu 2015/2016 – Bolasie ty chuju. Stąd Zaha, od którego formy i umiejętności zależą dalsze losy Crystal Palace w Premiership. Problemem mogą być minuty wracającego po kontuzji pomocnika, ale dla drużyny Hodgsona będzie to jeden z tych meczy o wszystko. W razie porażki Huddersfield odskoczy im na 7 punktów.

Na podium niszowego wyboru zabrakło miejsca dla Bainesa, Butlanda, Bauera, Benteke, Pritcharda i Hadergjonaja.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *