Trójka poza radarem. Edit: wszyscy poza radarem 😉

Ostatnie wyniki: Bilva – 1pkt, Saka – 3pkt, Sarr – 2pkt

Olivier Giroud – 6.5. Posiadanie 2.1%

Znany przez  wielu jako “Franca”, model, mistrz świata ostatnie 3 mecze w Premier League skończył z punktami. Kolejno: 9, 5, 6 – Pan Piłkarz. Teraz podejmuje Aston Ville, której 2 gole strzelił jakiś Jamie Vardy, nie wiem czy znacie. Ten co po urodzeniu się córki przestał strzelać i czekał na cieszynkę z kołyską kilka miesięcy. W każdym bądź razie The Villans z taką grą w obronie ma szans na utrzymanie się w lidze angielskiej. Jeśli w teorii najpewniejszy i najbardziej doświadczony gracz linii obrony – Pepe Reina popełnia takie błędy, to kto ma być pewnym punktem? Engels, który dał zwycięstwo Totkom? Nadchodzą ciężkie fixy, co również nie pomaga w walce o utrzymanie, ponieważ u rywali wygląda to lepiej. Wracając do Francy, powinien mieć miejsce w składzie na co najmniej miesiąc z powodu kontuzji Abrahama. Atak Chelsea w ostatnim czasie wyglądał zdecydowanie lepiej z Francuzem. Mistrz świata jest znakomity w powietrzu i robi bardzo dużo miejsca w ataku. Anglik nie błyszczał formą i marnował dużo sytuacji. Myślę, że z obecną dyspozycją byłego gracza Arsenalu i formą sprzed kontuzji Tammiego nie powinien mieć problemów z utrzymaniem składu.

Giroud na te fixy? Można spróbować.

Jarrod Bowen – 6.5. Posiadanie 0.2%

Znakomicie grał w tym sezonie w Hull. Na chwilę obecną też dobrze prezentuje się w Premier League. Mógł zostać bohaterem w spotkaniu przeciwko Liverpoolowi, lecz przegrał pojedynek z Alissonem. Potem gol z Southampton, a z Arsenalem pusty przelot.

Dużymi atutami w kontekście zakupu Anglika są:

  • występ w BGW
  • niedługo rozpoczynające się dobre fixy
  • przyzwoita forma

Obecna forma Hull pokazuje jak ważnym był dla nich zawodnikiem. 4 mecze – 4 porażki i 2 strzelone bramki. Bowen ma na swoim koncie 17 goli i 6 asyst w Championship w tym sezonie. Stanowi to trzeci najlepszy wynik w lidze.

Teraz pojedynek z Wolverhampton, które dobrze się prezentuje w tym sezonie. Widzę tam otwarty mecz. Następnie w BGW derby Londynu z Tottenhamem. Wiemy jak wygląda gra Spurs w ostatnim czasie i można uznać to za dobry fix.

Shane Long – 4.6. Posiadanie 2.5%

8 meczów w wyjściowym składzie z rzędu za cenę 4.6 robi niezłe wrażenie. Teraz zagra z Norwich, które zajmuje ostatnie miejsce w lidze i wiadomo jak się prezentuje. Natomiast Święci zdecydowane lepiej grają na wyjazdach. Biorąc pod uwagę tylko mecze na obcych boiskach byliby na 6 miejscu, lecz na własnym boisku zajmują ostatnie (!) miejsce w lidze. Dla Irlandczyka jest to jedenasty sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii, zdobył łącznie 55 bramek i stał się autorem najszybszej bramki. Dla osób poszukujących strzału na tę kolejkę, bądź napastnika na 3 slot to Long jest dobrym kandydatem do zakupu.

Tekst jest napisany w scenariuszu, w którym Premier nie zostanie zawieszona/zakończona 😉

Czatowy wybór:

  • Mendy(1.1%) – Vautrin33
  • Barnes(4.1%) – Mikson88
  • Jesus(3.2%) – Kondzik99
  • Antonio(0.8%) – Madio10sane
  • Samatta(0.2%) – Johanwolfenstein
  • Allister(0.0%) – Bloonar

resztę typów później dopiszę 🙂

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA