Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór GW23

Niszowy wybór GW23

0

Trójka poza radarem.

W ostatnim odcinku niszowego wyboru: Barnes 2 punkty; David Silva 3 punkty; PvA 1 punkt. Jednym słowem masakra.

Troy Deeney 5.9. Posiadanie 5.4%. Przy okazji kalendarza Watford: BUR – tot – bri – EVE – car  porównałem Pereyre i Deulofeu. Sprawdziłem statsy z 4 ostatnich kolejek i powiem wam, że szału nie ma. Obaj oddali po 7 strzałów, w obu przypadkach po 1 celnym. Zdecydowanie korzystniej wyglądają cyferki Deeneya – 8 strzałów z pola karnego, 3 celne i 2 bramki. Na Burnley powinno starczyć. Troll Deeney nigdy nie będzie w FPL traktowany na poważnie; to rozbójnik, walczak, gość któremu życie prawdopodobnie uratowała odsiadka. W wywiadach podkreśla, że się zmienił, że czuje się spełniony, niemal kompletny a jeżeli cokolwiek spędza mu sen z powiek to córeczka, która urodę rzekomo odziedziczyła po tacie. Za to w FPL jego gole dają +5 do satysfakcji, są powrotem do grania dla frajdy, smakiem oranżady w woreczkach i zapiekanką z Mostu Teatralnego.

Victor Lindelöf 4.8. Posiadanie 1.6%. Prawdopodobnie najtańszy obrońca zespołu z TOP6, dwa czyste konta w dwóch ostatnich kolejkach a w następnych mecze na Old Trafford z Brighton i Burnley. CS z Tottenhamem to wypadkowa szczęścia i dobrej postawy DDG, ale dobra zmiana w szatni Manchesteru United dodała jakości również defensywie Czerwonych Diabłów, która po odejściu Mourinho straciła tylko 3 gole. Lindelöf zaczął przypominać klasowego obrońcę, nie unika starć, potrafi przyspieszyć i dobrze rozegrać piłkę.

Lucas Moura 6.8. Posiadanie 6.8%. Po kontuzji Kane’a i wyjeździe integracyjnym Sona Pochettino pozostało 2.5 ofensywnych zawodników: Alli, walczący z urazem kolana Lucas Moura i Llorente. Nas interesuje Moura, tania inwestycja w kalendarz ful – WAT – NEW – LEI – bur, pozostaje tylko czekać na press Pochettino i ufać Lucasowi, który na TT obiecuje rychły powrót do zdrowia.

Poza podium Niszowego Wyboru GW23 znaleźli się: Alli, Armstrong, Jonny, King, Lascelles i Rondon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *