Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór GW17

Niszowy wybór GW17

0

Trójka poza radarem.

Javier Hernández Balcázar aka Chicharito 6.4. Posiadanie 4.6%. Team Value nie gra, ale po ostatnich dynamicznych skokach cen niejeden skład cierpi na brak kasy. Chicharito jest w tej chwili najlepszym wyborem poniżej 6.5 i na drugim/trzecim slocie ataku uwalnia gdzie indziej pomocnika premium. Poza tym naszego sicario bronią statsy z 4 ostatnich kolejek: 7 strzałów z pola karnego (z czego 6 zostało zaklasyfikowanych jako setki), 3 gole i jedna fpl asysta oraz poniższy kalendarz. Kupując Chicharito trzeba pamiętać, że to napastnik wyjątkowo chimeryczny, potrafi przepaść na 90 minut lub szukać odpowiedzi skąd się bierze woda sodowa.

Heung-Min Son 8.6. Posiadanie 5.6%. Lider zespołu Pochettino od 4 ostatnich kolejek, w których zdobył 3 bramki i 4 asysty. Teoretycznie gra obok Kane’a, w praktyce wyżej a czasami nawet za księcia. Wiemy, że ma skład do GW21 a potem dołączy do kadry Korei Południowej na Asian Cup. Czyli wychodzę z założenia, że Poche go zajedzie przed imprezą a to co pozostanie wyśle odrzutowcem do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Niszową opcją będzie droższy Alli.

Christopher Schindler 4.3. Posiadanie 3.2%. Obrońcy Huddersfield to taki zbiorowy kolektyw, Schindler, Zanka, Lowe, w zasadzie każdy się nada, ale Christopher jest z nich najtańszy (przynajmniej do jutra) a w papierach FPL ma dopisek bonus magnet. Licząc 4 ostatnie GW jest numerem 1 pod względem przechwyconych piłek i zamyka pierwszą dziesiątkę obrońców pod względem CBI, co bezpośrednio przekłada się na pomeczowe bonusy. Dodatkowo obrońca HUD rotuje się całkiem nieźle z defem CP i Wilków.

Poza podium Niszowego Wyboru znaleźli się Mooy, Chambers, Vert, Deeney, Jota, Alli i Mahrez.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *