Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – GW16

Niszowy wybór – GW16

0
0

Trójka poza radarem.

Richarlisona – 7.4. Posiadanie 4.7%

Jeden z największych pechowców ostatniej kolejki. Po dwóch nieuznanych bramkach zdobył trzecią, która już była w 100% prawidłowa i nie było o co się przyczepić. Później Gray strzelił w same widły i dał Evertonowi zasłużone zwycięstwo w bardzo ładnym stylu, pierwsze od września.

Takiego Richarlisona Evertonowi brakowało. Był wszędzie tam gdzie miał się znaleźć (poza dwoma pierwszymi golami hehe), ale nie ukrywajmy, że ten drugi nieuznany gol był trochę śmieszny i z naszej perspektywy to nawet po narysowaniu linii dalej nie byliśmy pewni, że to był spalony.

W weekend zmierzy się przeciwko Crystal Palace, które nie jest jego ulubionym przeciwnikiem, lecz 2 bramki i asystę w 8 spotkaniach zdobył.

Sadio Mane – 11.9. Posiadanie 4.0%

Przez chwilę był nawet drugim najlepiej punktującym zawodnikiem w grze, a gdy punktował jak szalony to nikt o nim nie pomyślał, nikt nie rozważał, mało kto wziął.

Ostatnio 3 blanki i zmarnowanie wielu dobrych okazji oraz znalezienie się na chwilę w cieniu Joty, teraz Portugalczyka być nie może nie będzie.

Sadio Mane vs Aston Villa?

8 meczów, 8 goli, 2 asysty

Co prawda 3 bramki nabił w 176 sekund 😉

Dla niewtajemniczonych Senegalczyk jeszcze w barwach Southampton strzelił właśnie Aston Villi najszybszego hat-tricka w historii Premier League.

Timo Werner – 8.6. Posiadanie 1.6%

Występ z Zenitem i w szczególności jego druga bramka była kompletnie nie w jego stylu, piękne zejście z lewej do prawej i strzał. Tak jak robił to w Lipsku, gdyby odzyskał na stałe taką pewność siebie to byłaby piękna sprawa, ale o to może nie być łatwo, bo ta sprawa jest tematem do dyskusji od ponad roku. Mecz z Zenitem daję nadzieję na stałe odbudowanie jego pewności siebie. Teraz Leeds u siebie, a rok temu miałem go na kapitanie właśnie w meczu z Leeds i skończył z asystą, marnując z 4 sytuacje. Oby teraz było lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *