Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – GW14

Niszowy wybór – GW14

0

Trójka poza radarem.

Niszowy wybór GW13: Hughes 8 punktów, Hazard 8 punktów i RLC 7 punktów. Bum!

Nathan Ake 4.9. Posiadanie 4%. Mało już kto pamięta, że jednym z dylematów GW1 był wybór pomiędzy Danielsem a Ake. Teraz na propsie Daniels, ale tylko w 4 ostatnich kolejkach Ake zaliczył 3 czyste konta, wygrał 58% pojedynków główkowych, przechwycił 6 piłek, odebrał 10 a wybił 32. U Howe’a ma zadania czysto defensywne – gra cofnięty, nawet przy SFG pod bramką przeciwnika. Stąd od dziesiątek kolejki oddał tylko 1 strzał. Z drugiej strony, w minionym sezonie strzelił 3 bramki – prędzej czy później i w tym coś wciśnie.

Skhodran Mustafi 5.4. Posiadanie 2.6 %. Nisza niszy i aktualnie pewne miejsce na środku obrony Wengera. Panowie podobno wytłumaczyli sobie wszelkie nieporozumienia z transferem a od powrotu obrońca dał posiadaczom 21 punktów. Mowa wyłącznie o dwóch ostatnich kolejkach. Grudzień, na tle pozostałych drużyn, jest najłaskawszy dla Kanonierów a najbliższe spotkania to: HUD – MUN – sou – whu – NEW. Jest potencjał na czyste konta i coś więcej z przodu.

Sadio Mane 9.3. Posiadanie 7.4%. Mam przeczucie. Dobre, takie ciepłe i optymistyczne. W środowym pojedynku ze Stoke City widzę wynik 1 : 4. Widzę szalone szarże Mane, Milnera i Firmino, gola z ławki Salaha i odkupienie Sturridge’a. Widzę Kloppa w objęciach zawodników i 3 punkty, które spowodują, że Liverpool będzie bliżej czołówki a nie jak teraz – strefy spadkowej.

Na podium Niszowego Wyboru nie zmieścili się Moses, Rondon, Alexis Sanchez i Murray.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *