Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – GW13

Niszowy wybór – GW13

0
0

Trójka poza radarem.

Niszowy wybór GW12: Daniels 8 punktów; Rashford 5 punktów; Knockaert 2 punkty.

Will Hughes 4.6. Posiadanie 0.2 % – 22 latek był pierwszym transferem (8 milionów funtów) Silvy po przejęciu Watford, mimo tego w składzie Szerszeni zadebiutował dopiero w dziesiątej kolejce, w 80 minucie pojedynku ze Stoke City. W trakcie dwóch następnych spotkań miał 16 kontaktów z piłką w polu karnym, strzelił gola, zaliczył asystę i prawdopodobnie wygryzł Pereyre z podstawowego składu. Za Argentyńczykiem nikt nie zapłacze a ogrywany w reprezentacjach U19 i U21 Hughes ma być nadzieją angielskiej reprezentacji, drugim Iniestą i tak dalej. Nam wystarczy, że zagra z Newcastle i wyłoży piłkę Richarlisonowi.

Ruben Loftus Cheek 4.5. Posiadanie 5.4% – Kolejna nadzieja angielskiej reprezentacji o zdolnościach regeneracyjnych porównywalnych do Ibrahimovica. Po reprezentacyjnym urazie zagrał z Evertonem, dostał punkty za asystę po dobitce McArthura, wygrał 4 z 5 dryblinów i 7 razy obcował z futbolówką w polu karnym Pickforda. I kosztuje tylko 4.5 miliona.

Eden Hazard 10.6. Posiadanie 5.4% – To nie żart. Posiadanie jednego z najlepszych pomocników Premiership ledwo przekracza 5% i ze względu na cenę tak szybko nie wzrośnie. Tymczasem kiedy w sobotę marnowaliście życie na czacie Bloga Eden strzelił 2 bramki, zaliczył asystę, oddał 4 strzały, wygrał 7 z 9 zwodów i zdymisjonował Pulisa. Hazard jest numerem jeden na liście życzeń każdego menedżera i cichym planem niejednego na GW14. Tak jakby Liverpool nagle nauczył się bronić a Mignolet dostał +1 do obrony na karcie postaci.

Na podium Niszowego Wyboru nie zmieścili się Benteke, Wilson i Dann.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *