Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór GW12

Niszowy wybór GW12

0

Trójka poza radarem.

W poprzednim odcinku Niszowego Wyboru: Barkley 2 punkty; Anderson 13 punktów; Siggy 5 punktów.

 

Xherdan Shaqiri 7.0. Posiadanie 2.3%. W weekend wszystkie siły rzucamy na Fulham. Nader optymistyczne plany zakładają pancerną ofensywę Liverpoolu na całym froncie, szarżę stalowych zagonów przez liche zasieki beniaminka i rozstrzelanie przeciwnika. Na razie nikt nie porusza tematu ewentualnej rotacji Kloppa, minut Moreno, Lallany, lub Sturridge’a. Wiele zależeć będzie od składu the Reds w Lidze Mistrzów. Jedno jest pewne, pojedynek z Serbami na pewno opuści Shaqiri a co za tym idzie, teoretycznie ma skład na Fulham. W trakcie 45 minut z Southampton zaliczył 2 asysty, kolejną dorzucił z Huddersfield, a gola zdobył z Cardiff. Wszystko w trakcie 225 minut na boisku. Nawet jeżeli z Fulham Klopp raz jeszcze włączy tryb eco (w zasadzie przez repy nie ma ku temu powodów) to Shaqiri szarpanym i energetycznym stylem niejednokrotnie udowadniał swój analny stosunek do boiskowego minimalizmu.

Jamie Vardy 9.0. Posiadanie 5.1%. Nie mi wyrokować jak na nastrojach piłkarzy Leicester odbija się żałoba i smutek po tragicznym wypadku właściciela klubu. Myślę tylko, że pierwsze grobowe całuny opadły a piłkarze zagrają z Burnley dla własnych trybun. Że Vardy, który już w meczu z Cardiff zmarnował 2 setki poprowadzi kolegów do zwycięstwa, że Burnley, które traci teraz 2.3 bramki na spotkanie (1.0 w minionym sezonie) przegra tam trzema golami, i wreszcie, że Vardy niczym Klingoni wyda z siebie na boisku przeraźliwy krzyk aby poinformować zmarłych, że przybywa do nich wielki wojownik.

Danny Ings 5.5. Posiadanie 5.0%. Wypożyczony z Liverpoolu napastnik zaimponował mi w starciu z Manchesterem City. Walczył, gryzł, szarpał Stonesem, wywalczył karnego, zdjął CS Mendy’emu i oddal 4 groźne strzały na bramkę Edersona. Kupno Ingsa to inwestycja krótkoterminowa, nawet bezczelna próba wykorzystania dwóch następnych spotkań z Watford i Fulham. Jeżeli szukacie na dłużej najtańszego napastnika, to Jimenez będzie lepszym wyborem, ale napastnik Wilków zagra z Fulham dopiero 26 grudnia, w boxing day, a Ings zaraz po reprezentacyjnej przerwie. Tak tylko mówię.

Poza podium Niszowego wyboru znaleźli się Morata, Pedro, Paterson, Pereira, Sturridge i Kenedy.