Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór BGW27

Niszowy wybór BGW27

0

Trójka poza radarem.

W ostatnim odcinku niszowego wyboru: Anderson 2 punkty; Lacazette 9 punktów; Duffy 7 punktów

Marko Arnautovic 6.9. Posiadanie 5.7%. W dzisiejszym niszowym wyborze proponujemy trzech amigos – trzy opcje na następne kolejki, trzy pomysły na zerwanie z metą w ataku Jimenez – Auba/Aguero – Rashford. Arnautovic w bieżącym sezonie to głównie kłopoty. Kontuzje, urazy, chiński romans. To również 7 goli i 3 asysty na 1338 min gry, 42 oddane strzały co daje strzał co 32 minuty przy 50% celności. To lepsze statsy niż liczby Lacazette lub niejednego napastnika w lidze, to wciąż umiejętności, ciąg na bramkę i karne w przypadku absencji Noble’a. Pozostaje kalendarz: FUL – mci – NEWcarHUDEVE. To dobre fixy, co najważniejsze mamy mecze w BGW27 z FUL, w BGW31 z HUD i BGW33 z Chelsea. I taka myśl, nie mając WC i FH potrzebujecie pilnie zawodników na 31 kolejkę, sprowadzenie Austriaka już teraz daje swobodę ruchu na przyszłość.

Salomon Rondon 5.7. Posiadanie 4.4%. Ogniem i stalą bogowie wykuwali serce idealnego napastnika FPL. Kiedy skończyli zakrzyknęli: „W tym dniu wynieśliśmy najsilniejsze serce we wszystkich sezonach. Nikt nie może stanąć przed nim, nie drżąc z jego siły. Ale potem serce napastnika osłabło, jego rytm zwolnił, a bogowie zapytali: „Dlaczego tak osłabiłeś? Uczyniliśmy cię najsilniejszym w całym stworzeniu. A serce powiedziało – jestem sam. Bogowie wiedzieli, że popełnili błąd. Wrócili więc do swojej kuźni i wydali kolejne serce. Ale drugie serce biło mocniej niż pierwsze, a pierwsze było zazdrosne o jego moc. Na szczęście drugie serce zostało opanowane przez mądrość i zamiast walczyć oba serca zaczęły bić razem, napełniając niebiosa okropnym dźwiękiem. Po raz pierwszy wieże poznały strach. Próbowały uciekać, ale było już za późno. Połączone serca zniszczyły bogów, którzy je stworzyli i obrócili niebo w popiół. I tak powstał Rondon. Z ognia i stali. Z kalendarzem HUDBUR – whu – EVE – bou – arsCP.

Alexandre Lacazette 9.5. Posiadanie 10.1%. Powtarzamy wybór z 26 kolejki. Sprawdzony w boju, z dobrym kalendarzem, z opcją na niszową opaskę w BGW27 i po czerwonej kartce z BATE z bezpiecznym składem na weekend. Francuz powoli opuszcza niszę i jest dobrym wyborem na min dwie następne kolejki. W 29 zagra derby z Tottenhamem, później w 30 Manchester United i blank w BGW31.

Poza podium Niszowego Wyboru BGW27 znaleźli się Rice, Cresswell, King, Schar, Almiron, Maddison, Anderson, Barnes i Chilwell.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *