Home FANTASY PREMIER LEAGUE Najlepszy kapitan_DGW31

Najlepszy kapitan_DGW31

3
0

CS był w zasięgu ręki przeciwko drużynie złożonej z niszowych graczy FPL. Niestety nie udało się. Teraz trzeba wracać do pracy przed GW31 a dokładnie przed DGW31. Benteke czy Austin na C?

Podobno Charlie Austin lepiej gra w meczach u siebie niż na wyjazdach. Prawda to. Charlie Austin zdobył więcej punktów w meczach u siebie, 134 pkt w całości( 84 H, 50 A). W 17 kolejce zdobył 17 pkt i wtedy nastąpiła zmiana tendencji. OD 18 do 30 kolejki ugrał 46 pkt ale 31 A i tylko 15 H. Wyraźna zmiana proporcji. Piszę to gdyż pewnie tak jak większość z Was mam w głowie że Austin to gracz swojego boiska a tak nie jest w chwili obecnej. Benteke w ostatnich 3 kolejkach strzelił 3 bramki, czyli dokładnie tyle ile Austin w ostatnich 12 kolejkach. Nie ma wątpliwości że Belg jest teraz w lepszej formie niż Austin. Tylko czy te 3 bramki to nie był wypadek przy pracy?

Który zawodnik ugra więcej punktów w nadchodzącej kolejce? United w 4 ostatnich meczach, 3xCS. WBA 2xCS. Czyli patrząc na chłodno, bez romantycznego uniesienia wychodzi na to że to w meczu Aston Villa – QPR jest nasza szansa na jakieś sensowne punkty. Jak dla mnie, nic szczególnego. Jak dużo jest do stracenia jeżeli zdecydujemy się na wystawienie na C Benteke czy Austina?

Odcinając się od tego że mamy podwójną kolejkę i widząc że Kane zagra przeciwko Burnley wybór wydaje się prosty. Jeżeli mamy już marzyć to chyba lepiej o tym że Kane podbudowany swoim debiutem w kadrze dostał kolejnego turbo kopa którego spożytkuje na obronę Burnley. Aguero to cały czas dobry wybór czy już przyszła pora się pożegnać z tym zawodnikiem? Jak bardzo zawiedli się ci którzy liczyli że w meczu przeciwko WBA Kun sie odblokuje? Użyję fajnego słówka, srogo. Srogo się zawiedli. Teraz przeciwko Crystal Palace dobry wybór? Chyba można lepiej trafić.

Chelsea zagra przeciwko Stoke w meczu u siebie. Też nie najgorsze pole do popisu z wyborem C. Hazard, Costa, jak dla mnie zdecydowanie lepiej niż Aguero na wyjeździe. Rooney grający w ataku przeciwko Aston Villi? Proponuje zerknąć ile bramek strzelił grając przeciwko nim i później dłuższą chwilę się zastanowić nad tym wyborem. Na koniec a właściwie to może powinien być na początku, Giroud. Francuz i jego forma. Co mecz to bramka. To jest naprawdę doby wybór na C. Nawet jeżeli zagra w meczu przeciwko LFC.

3 komentarze

 1. KolleR

  1 kwietnia, 2015 at 3:02 pm

  To hasło przestało obowiązywać gdzieś w połowie grudnia…:(
  choć nie zdziwiłbym się gdyby faktycznie wystrzelił jeszcze (na co ciągle liczę )

  Reply

 2. Badman

  1 kwietnia, 2015 at 6:33 am

  Kun Easy 😉

  Reply

  • Badman

   1 kwietnia, 2015 at 3:35 pm

   A i na to liczę, wszyscy się od Kuna odwrócili i on da im teraz nauczkę 😉

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *