Home FANTASY PREMIER LEAGUE Najlepsze CZWÓRKA Pucharu Bloga

Najlepsze CZWÓRKA Pucharu Bloga

6
0

8 menedżerów. 4 mecze. 4 przechodzi dalej. W głowie brzmiało to jakoś bardziej dramatycznie.

Blue Royal 66 : 63 Torpeda M’butu

Ciekawy pojedynek. Różnie punktowały poszczególne formacje. Atak Michała: Kane, Giroud i Costa ugrał 16 punktów. W innej sytuacji byłby to dobry wynik… ale ten Austin. Chybiona była tym razem wiara w C Sancheza. U Pawła sam Austin punktował za 17, a opaska dla Carrolla była oryginalnym i trafionym pomysłem. Wszystko rozstrzygnęło się jednak na poziomie obrońców – 24 punkty Michała, to znacznie więcej niż tylko 8 punktów Pawła. Przekora FPL pochodzi z przypadków i niefarta, stąd inaczej by było, gdyby Sunderland nie wbił w ostatnich minutach gola drużynie z Newcastle. Dummett w pewnym momencie miał już 8 punktów – skończył z 1. Z drugiej strony sprzątali Clyne i wczoraj Terry.

Nowy Targ F.C. 45 : 80 4fun

Booooom. Bez komentarza. Na rondzie, w ciągu ul. Obornickiej, Audi nie miało szans.

rosomak

Bangier FC 54 : 40 Misiowianka Fc

Dobrali się w parę. Oba wyniki w granicach GW17 przeciętności, a obaj menedżerowie nie mają dużo powodów do radości. Ale awans Krystian ma. Pomyśleć, że obaj Panowie, kolejkę wcześniej zagrali za około 90 punktów. Co zatem poszło nie tak? 1) Opaska, RvP vs Bony. Rozumiem, na papierze musiało to wyglądać zajebiście 2) Obrona. Azpi ratuje wyniki obu. 3) Austin. Ciekawe, że obaj – podobnie jak ja  – stracili punkty przez wiarę w obronę Tottenhamu. Lloris to chyba najgorszy możliwy transfer. Wetknę jeszcze szpilę w Krystiana: króla ławki, lorda Boyda trzymać jako trzeciego ? Ale za Siggiego wszedł chyba Taylor, więc wyszło na to samo.

HEROES 65 : 64 Young Boys Turbo

O włos! Losy pojedynku rozstrzygnęły się dopiero parę minut po ostatnim gwizdku siedemnastej kolejki. Remis, 64 : 64, dawał awans Dominikowi, ale w momencie gdy FPL policzył bpsy, a Terry dostał punkt bonusu więcej za winning goal, to Denis awansował do półfinału. Piękny był to pojedynek. Wtopione opaski. Dramatyczne wejścia z ławki. Emocje absolutnie do końca. Esencja FPL. I przybicie niemal piątek przez przeciwników na czacie, gdy już wszystko było wiadomo. Gratulację dla obu zawodników.

Półfinały w Drugie Święto. Przy makowcu, serniku, z pełnym brzuchem i nowymi skarpetami. Finał w GW20. Gratulacje dla najlepszej czwórki – powodzenia!

6 komentarzy

 1. Cohade

  23 grudnia, 2014 at 12:47 pm

  Szkoda, że moja przepowiednia o finale z udziałem Dominika jednak się nie sprawdziła. FPL to jednak mega emocje, jeszcze po meczu już praktycznie gratulowałem Dominikowi awansu, a tutaj Terry jednak 3 bps. Szkoda. I po raz kolejny przypominam, że czekamy na 2 turniej 🙂

  Reply

 2. DragonNT

  23 grudnia, 2014 at 12:19 pm

  Dzięki wszystkim za zabawę. Szkoda tylko, że przegrałem tak boleśnie 🙂

  Reply

  • garret

   23 grudnia, 2014 at 12:27 pm

   Siedziałeś w tym Audi ;)) ?

   Reply

   • DragonNT

    23 grudnia, 2014 at 12:39 pm

    niestety 😀

    Reply

    • Michael1916

     23 grudnia, 2014 at 12:51 pm

     Bolesnie to jest przegrać tak jak Young Boys…

     Reply

 3. Bangier FC

  23 grudnia, 2014 at 9:57 am

  kupiłem Boyda na ławkę, jak wszyscy. ale irytuje mnie jego punktowanie. sprzedałem lorda, ciekawe kiedy to się zemści 🙁

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *