Home FANTASY PREMIER LEAGUE Na finiszu: Liga Bloga

Na finiszu: Liga Bloga

9
0

Sezon 2014/2015 powoli zbliża się do końca. Truizm, ale na upływ czasu mocnych nie ma. Z końcem rozgrywek będziemy próbowali podsumowywać wydarzenia na Blogu, w ligach, turniejach, i na boiskach. Nie będziemy szczegółowo porywać się na analizy transferów Chelsea czy United, lub załamywać rąk nad spadkowiczami.  Swoje zdanie mamy, ale profilem celujemy konkretnie w fantasy premier league. Bonusem jest Liga Mistrzów. Na pierwszy ogień idzie, trochę może zapomniana, oficjalna Liga Bloga.

Schowek02

Po 33 kolejkach rządzi i dzieli ekipa RKS HUWDU Damiana. 1983 punkty, 751 miejsce OR i pewne prowadzenie nad jedenastką Kessel Run 28 punktami. Na potknięcie lidera i szaleństwo podwójnej kolejki liczy Kessel Run, oraz ekipa HEROES (uznana drużyna – zwycięzca pucharu Bloga). Będzie ciężko – przewaga Damiana nad miejscem trzecim to aż 46 punktów.

W pierwszej 10 zacięcie walczą również: Warsaw City Marka, słabszy mecz Crystal Palace musiał podciąć skrzydła, ale doświadczenie i taktyka powinny przyjść z pomocą, Torpeda M’butu, StreetStyle Gracjana, który nareszcie powrócił na właściwe tory, rządni zemsty po odpadnięciu z LMS Lakersi, jotpeg Jarka, który za tydzień będzie miał doskonałą okazję, aby przełamać kryzys, i dawni liderzy ligi Bloga jak 4fun oraz Games of Thrones. Dla każdej z goniących ekip kolejki DGW34 i DGW37 będą kluczowe w wyborze kapitana. Bezpiecznie z Hazardem, czy ryzyko z kimś innym?

Zacząłem od słów zapomniana liga, faktycznie toczy ona się poniekąd w tle od czasów GW1. Ale i tutaj, oprócz emocji i rywalizacji dla zwycięzcy przypadną wymierne korzyści: oprócz złotych czcionek na planowanej na Blogu Hall of Fame, zwycięzca ligi ma pewne miejsce w drugiej fazie przyszłorocznego pucharu Bloga (edycji 2015/2016). Czyli z automatu przechodzi fazę eliminacji będąc rozstawionym (wraz z adminami) w fazie grupowej. W przypadku gdyby tegoroczną edycję ligi Bloga wygrał któryś z jego autorów (Gruwwa, Garret), w Pucharze rozstawione zostanie miejsce drugie. No i ten prestiż, chwała, trąby anielskie i uznanie na ulicy. Trzeba walczyć do końca.

9 komentarzy

 1. HERO

  20 kwietnia, 2015 at 7:10 pm

  ale przeciez ja tez mam gwarantowane miejsce w drugiej fazie pucharu, prawda? :d

  Reply

  • garret

   20 kwietnia, 2015 at 7:41 pm

   Prawda 🙂 Rozstawione będą 4. Bedziemy sie martwic jak wygrasz rowniez ligę 🙂 Na drodze jestem ja! 🙂

   Reply

   • HERO

    20 kwietnia, 2015 at 8:11 pm

    Wiem, sprawdzam twoj sklad co kolejke, tak ze sie boj! 😀

    Reply

 2. Oskar

  20 kwietnia, 2015 at 3:25 pm

  Liga H2H chyba bardziej zapomniana, a szkoda, bo imo bardzo ciekawie wygląda tabela 😉

  Reply

  • garret

   20 kwietnia, 2015 at 4:53 pm

   Mamy ligę HtH :)?

   Reply

   • Oskar

    20 kwietnia, 2015 at 8:57 pm

    Może źle określiłem to słowami 😀 Wiem, że jest liga H2H, bo sam w niej uczestniczę, a komentarz był skierowany do zdania, w którym jest napisane, że to liga zapomniana. Ale o niej przynajmniej wspominasz tu w tekście, a o lidze H2H na razie żadnego newsa, podsumowania, czy analizy nie było, już nie mówiąc o proficie dla zwycięzcy 🙂

    Reply

    • garret

     20 kwietnia, 2015 at 10:38 pm

     Wrócimy do niej 🙂

     Reply

    • bazzant

     21 kwietnia, 2015 at 11:36 am

     Dobrze prawi, polać mu 😉 Może jeszcze jedno rozstawienie do przyszłorocznego Pucharu za tą ligę HtH też, tak żeby było równouprawnienie 😀

     Reply

     • maryna

      21 kwietnia, 2015 at 9:14 pm

      nie za duzo tych rozstawien?? 😉

      Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *