LIVE

6
0

Długo się przymierzałem do tego, wiedziałem czego chcę ale nie wiedziałem jak to zrobić. Google nie zawsze jest pomocne. w końcu, gdzieś przypadkiem zgadałem się z kolegą z pracy który powiedział że to czego potrzebuję on jest w stanie wykonać.

W związku z tym że obaj pracujemy, mamy na głowie rodziny i inne obowiązki to prace trwały dłużej niż wstępnie zakładaliśmy. Jednak w końcu udało się. O czym mowa? Nazwa robocza to porównywarka. Gdzieś tam w przyszłości mają być dwie porównywarki, dziś jest pierwsza. Porównywarka LIVE.

Nasza porównywarka ma za zadanie przedstawiać wyniki 5 drużyn Fantasy Premier League które w tym momencie Was interesują. Dla graczy naszego pucharu może być to przeciwnik z fazy pucharowej, pozostali zawsze lub prawie zawsze sprawdzają wyniki konkurentów do tronu. Wychodzimy temu na przeciw a właściwie to teraz sam nie będę musiał mieć otwartych kilku zakładek tylko wystarczy mi jedna strona. Miło że moja strona.Jak to działa? wystarczy że wpiszesz ID drużyny która cię interesuje. To jest podstawowa funkcja. Jednak to byłoby trochę za mało, nie bez powodu wymieniamy nasze opinie w komentarzach i na czacie abyśmy nie wykorzystali tego w tym momencie. Trochę się już poznaliśmy.

Więc jeżeli założyłeś sobie konto na blogu ( nie na czacie, czy Disqus) i w polu Witryna internetowa wpisałeś link do swojej historii na stronie Fantasy Premier League.Mój link który tam wkleiłem wygląda tak http://fantasy.premierleague.com/entry/1327/history/. (czyli dokładnie ten który wyświetla się jeżeli klikniesz w View Gameweek history ) .

Jak już wpiszesz tam link do swojej drużyny to osoby które poznałeś na blogu będą mogły łatwo sprawdzić Twój wynik w kolejce, wystarczy że wpiszą Twój user i pokażą się wyniki drużyny. Tak, wystarczy że w tym momencie wpiszecie tam Gruwwa lub Garret i pokażą się wam nasze ekipy. Według info od naszego IT całość wyszukiwania wygląda tak:

– wpisać login użytkownika fantasypl.pl który wpisał link do historii w profilu

– wpisać nazwę drużyny użytkownika fantasypl.pl który wpisał link do historii w profilu

– wpisać id drużyny użytkownika fantasypl.pl który wpisał link do historii w profilu

wpisać samo id drużyny (automatycznie wyświetli się po chwili nazwa tej drużyny)

– wpisać nazwę drużyny spoza fantasypl.pl już kiedyś wyszukiwanej

– wpisać id drużyny spoza fantasypl.pl już kiedyś wyszukiwanej

Jak widać, jest możliwości trochę aby wyświetlić drużyny które nas interesują. Aha, wyniki są aktualizowane co 3-5 minuty. Więc spokojnie dotrze do nas informacja jak zacznie się dziać po bramkach czy asystach. Wyniki które dostaniecie możecie sortować po ilości punktów w drużynie, do pierwszego ustawienia wraca isc. Pobawiłem się chwilę porównywarką jednak nie live. Jeżeli zobaczycie jakieś problemy to proszę o info, na dole jest szybka ścieżka aby wysłać info do Nas. Będziemy poprawiali 😀

Porównywarka jest pod tym linkiem, zapraszam do korzystania!

https://www.fantasypl.pl/live/

myślę że to będzie bardzo dobre uzupełnienie spędzania czasu na czacie podczas kolejek. Udanej kolejki!

6 komentarzy

 1. JW23

  22 grudnia, 2014 at 11:10 pm

  Po meczu STK-CHE prognozy na GW18-GW21.

  Reply

 2. JW23

  22 grudnia, 2014 at 12:35 pm

  Kolejne ciekawostki, niestety tylko Top 50.
  343 – 42 ekipy
  352 – 6
  433 – 2
  Na C:
  Yaya – 12
  Austin – 11
  RvP – 6
  Eriksen – 5
  Sanchez i Hazard – 4
  Downing – 3
  Falcao, Rooney, Costa, Caroll, Giroud – po 1 ekipie.
  Zdecydowanie wyróżniłbym jedną brygadę – Lelum Polelum, z dwóch powodów: posiada największą dynamikę progresji (skok z poz. 1.841.193 na poz. 10.614, jeśli ktoś ma lepszą, to proszę o wpis, dla mnie jest to godne zapisu w annałach bloga) oraz wyprzedza cały peleton szablonu nietypowymi i trafionymi wyborami, skład się wyraźnie wyróżnia jakby myślą awangardową. Oczywiście druga ekipa z podobną (nieco gorszą bo z poz. 920.072 skok na 631) progresją to nasz prowadzący Kessel Run, ale tu zbyt dużo kadzenia zasłaniać może rzeczywistość.

  Reply

 3. JW23

  21 grudnia, 2014 at 10:43 pm

  Kilka statsów TOP 50 ligi FantasyPL.pl_FREE

  Reply

 4. garret

  20 grudnia, 2014 at 7:23 pm

  10/10

  Reply

  • gruwwa

   20 grudnia, 2014 at 7:25 pm

   😀 a to jeszcze nie koniec 😉

   Reply

   • JW23

    21 grudnia, 2014 at 8:59 am

    niezłe

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *