Home FANTASY PREMIER LEAGUE Liczby 27 kolejki FPL

Liczby 27 kolejki FPL

2
0

7 – strzały na bramkę Luisa Suareza w meczu przeciwko Swansea. 4 kolejny mecz bez bramki Urugwajczyka.

surez vs swansea

3Bradley Johnson ( 4,4 mln FPL) z Norwich stworzył 3 sytuacje swoim kolegom z drużyny, zaliczyl jedną asystę w tym meczu a jego atomowy strzał z wolnego o centymetry.

bradley hohnson

7 – liczba strzałów którą miał Loic Remy w meczu przeciwko Aston Villi. 3 z nich leciały w światło bramki. 1 zamienił się na bramkę w 92 minucie.

remy vs aston villa

17 – łączna liczba strzałów 4 zawodników Southampton. Lallana/Lambert/Rodriguez/Ramirez łącznie uzyskali z tego 0 bramek. Lallana dołożył jeszcze 4 stworzone sytuacje bramkowe. Jest potencjał w tym zespole.

lallana vs whu

6 – Anichebe w meczu z Fulham przez 51 minut gry tworzył 6 sytuacji bramkowych. Jedna z nich zakończyła się powiedzeniem za co zaliczył asystę. Do tego dołożył 3 strzały na bramkę przeciwnika.

anichebe vs fulham

19 – tyle strzałów na bramę Stoke oddał Manchester City, 4 z nich były autorstwem YayaToure. Ten jeden wymarzony wpadł do bramki i City dalej walczą o mistrzostwo Premier League.

yaya vs stoke

0 – bramki zdobyte przez Cardiff w meczu z Hull. W tym meczu zespół Cardiff oddał 5 celnych strzałów na bramkę. 4 z tych 5 celnych strzałów oddał Magnus Wolff Eikrem, wszystkie zostały zablokowane. Do tego stworzył 8 szans na zdobycie bramki.

cardiff2

0 – liczba minut gry Christiana Eriksena. Nawet w takim meczu jak z Norwich, gdy jego zespół przegrywa nie znalazł uznania w oczach trenera. #benchwarmer

2 komentarze

 1. garret

  24 lutego, 2014 at 1:35 pm

  Lallana liczbami przekonuje od jakiegoś czasu. Po sobocie wrócił do mojej jedenastki. Tylko co dalej? Hull pewnie dzisiaj wygra – i lada moment zacznie się dylemat związany z GW29: brać hita i kupować kogoś z Norwich, Chelsea lub Fullham czy zagrać 8-9 graczy. Paradoksalnie, uzbieranie 11 w GW29 będzie tylko przeszkadzać w GW31. No i hity, nawet mimo zysku, ciągną w dół w statystykach a akurat są 3 ligii gdzie egoistycznie zależy mi na konkretnych miejsach.

  A że jest również o Suarezie, to zostaje u mnie. Kurcze im dłużej nie trafia tym bardziej jestem przekonany ze zacznie znowu zdobywać bramki.

  Reply

  • GRUWWA

   25 lutego, 2014 at 9:06 pm

   Mam podobne mysli do Suareza, tylko nie wiem czy to jest dobra myśl…bardzo można sie przejechać na tym. Szczególnie że na C kusi aby go postawić…

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *