Home FANTASY PREMIER LEAGUE Leicester City z Community Shield

Leicester City z Community Shield

0
0

Lisy wygrały, Pep przegrał. Pep grał rezerwami , Brenda Rodgers zagrał składem podstawowym.

Kilka podstawowych statystyk:

⚽️ xG: LEI 1.79 vs 1.08 MCI

🏹 Strzały: LEI 10 (5 ) vs 12 (3) MCI

🥅 Strzały w polu karnym: LEI 8 vs 5 MCI

🔆 Sytuacje stworzone: LEI 10 (2 duże) vs 12 (1 Big)MCI

Zacznę od zwycięzców.

Tylko jedna różnica w składzie pomiędzy ostatnim spotkaniem z Villareal a tym z City. I to zmiana wymuszona przez ciężką kontuzję Fofany. Spodziewamy się takiego składu na GW1? pewnie jakieś 95% będzie podobne.

This slideshow requires JavaScript.

Jak kilka osób dobrze zwróciło uwagę, zupełnie zapomniałem opisach bramkarza Lisów w teksie o bramkarzach. Mój błąd, jakoś mi wyleciał z głowy. A faktycznie, cena sensowna , kalendarz fajny. Schmeichela warto rozważyć.

🚨 Amartey za 4.0 jako zastępstwo Fofany w tak ważnym meczu wychodzi w podstawowym składzie…kliknąłem sobie do swojego składu.

Bertrand będzie walczył o skład z Castagne albo Ricardo w miejsce Pereza a Castagne na lewą a Bertrand w pierwszym składzie. Podobne rozważania mieliśmy w poprzednim sezonie przed GW1, tylko chodziło o Justina i jego pierwszy skład. Z Castagne ostatnie info jest takie

„Timothy trained for the first time with the squad [on Thursday] which is great news. He’s physically ready and in a good place. He had his mask on, but won’t be available for the [Community Shield] game.

w pomocy nic mnie nie zaskoczyło…tzn może nie do końca widzę tam Pereza ale poza tym, to bez niespodzianek. Widać przywiązanie do nazwisk u Rodgersa. Chyba nikt sobie nie wyobraża, że posadzi na GW1 Maddisona albo Vardyego. A gdzie tam jeszcze strzelec bramki?

Miałem taki plan aby w cenie 7.5 mln wstawić Iheanacho do składu ale po takim presezon , ryzyko jest zbyt duże. Wielka szkoda, bo mówimy o zawodniku który zdobył 12 bramek w poprzednim sezonie. 72 pkt w ostatnich 10 kolejkach, nie było lepszego napastnika w FPL a 3 pkt więcej ugrał tylko TAA.

Daka? Ciekawie się to zapowiada ale taka ciekawość to nerwy u graczy FPL.

„It’s not going to be the same XI playing in every game because each game brings something different. They just need to stay ready, train well, stay focused and then, when I pick the team, they can play.

„All of the players, they know they’re going to contribute. I think that’s the important mindset of the team. We’re going to play, hopefully, between 50 and 60 games this season.

I jest ten o którym trochę zapomniałem , czyli Barnes. Fatalna kontuzja w poprzednim sezonie, którą akurat złapał w swoim najlepszym okresie sezonu. Pomiędzy GW15-GW25 uzbierał 77 pkt, lepsi w tym okresie byli tylko Gündogan i Bruno Miguel Borges Fernandes. W cenie 7.0 mln , Barnes wydaje się ciekawą opcją. Poniżej widać jak grał wysoko w tym spotkaniu. ( to ten z 7 😉 )

Zanim o składzie City…

Av zarobiła i zrobiła swoje transfery. Jack idzie pograć w wielkiej piłce i wygrać kilka pucharów. W City nikt nie zauważył tego wydatku 😉 Co najwyżej jedne czy dwóch zawodników City dowiedziało się , że traci miejsce w podstawowym składzie. O ile w ogóle coś takiego u Pepa istnieje. a buczenie kibiców innych drużyn to takie wpierdalanie się pomiędzy wódkę a zakąskę.

Z drugiej strony mieliśmy rezerwy City.

pewnie kilku zawodników zobaczymy w podstawowym składzie na Tottenham ale w przypadku City nic się nie zmieni w tym sezonie. Nikt nie wie kto wpadnie po GW1 w taki gif

Foden i KDB może będą zdrowi. Może Jack w pierwszym? Sterling? Ja tam gdzieś widzę Gundogana i Mahreza. Pytanie czy będzie tam Torres? Bo takie mamy czasy, że tanio jest w City. KDB/Sterling wiadomo, klasa wyższa ale już Mahrez w zasięgu budżetu a co dopiero kiedy popatrzymy na cenę Grealisha / Gundo /Fodena czy Torres który najprawdopodobniej będzie grał jako 9

Długo planowałem wstawić Mahreza do składu ale teraz chyba poczekam na mecz z Tottenhamem , zobaczę jak to wygląda i zaryzykuję z zawodnikiem City na GW2 vs Norwich. I oczywiście mówimy o ryzyku rotacji a nie ryzyku braku punktów 🙂

Staty z tego meczu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *