Home FANTASY PREMIER LEAGUE Last Man Standing – cięcie nr 7

Last Man Standing – cięcie nr 7

5
0

Kill_Bill__Vol__2

Po podwójnej kolejce cudów czas na szarą rzeczywistość naszej ostatniej dziesiątki turnieju Last Man Standing. Słowa kluczowe dzisiaj to: kapitan Austin lub kapitan Benteke, i Philips. Kto nie czerpał ze źródła cudów DGW31 zagrał za jakieś 60 punktów. Tak wygląda tabela LMS po DGW31:

Schowek01Katana Umy uwalnia:

31. Kawalarze – obrona, wraz z bramkarzem zagrała za 5 punktów, Aguero na C za 4. I jeszcze ta świadomość, że do bezpiecznego miejsca w turnieju zabraknął jeden, cholerny punkt.

32. RKS Chuwdu – mam wrodzoną wiarę w uczciwość (co utrudnia życie) zatem nie wyciągam pochopnych wniosków, że dekapitując RKS Chuwdu, kilkanaście miejsc wyżej w tabeli LMS widzę ekipę RKS Huwdu. Może to powtórzona charakterystyczna nazwa własna, zbieg okoliczności. Nic innego nie możemy udowodnić, a bez konkretnych dowodów liczymy wyłącznie na uczciwość uczestników turnieju, i nie rzucamy oskarżeń tylko stawiamy znak zapytania. Tak czy inaczej, Chuwdu przez ch od bezpiecznej pozycji również dzielił jeden punkt. Inaczej ustawiona obrona i unik by się udał.

33. Korr Katarn – prowadząc Kessel Run kojarzę Kyle Katarna. Może Korr to ta sama rodzina. Filip kończy LMS z 50 punktami w DGW31, ale przynajmniej intuicja go w jednym nie zawiodła – na ławce posadził Aguero.

34. ComaToolPoland – jedenastka bez graczy DGW.

35. White Noise – jedynym zawodnikiem DGW był Hutton, ale nawet gdyby zagrał w drugim meczu to tracąc trzy bramki nie byłoby z niego pożytku. W tym wszystkim trafienie C z Hazardem to udany strzał.

36. Nowy Targ F.C. – bardzo podobna historia jak wyżej, do tego na ławce pierwszy Bellerin, drugi Puncheon.

37. Get luqie – odważnie i nieszablonowo, w składzie lord Boyd vs Tottenham, C na Rooneyu, Koscielny na ławce, Siggy i Bera na murawie. To się mogło udać. W końcu i my liczyliśmy na słaby występ AVL i QPR.

38. Young Boys Turbo – 41 punktów w takiej kolejce, dodatkowym zmartwieniem Dominika jest Costa w ataku i spadek z miejsca ok. 5000 na aż 13 000. Przypomnę, iż Dominik po pierwszych kolejkach był twardym zakapiorem broniącym pierwszych miejsc w lidze bloga. Coś poszło nie tak. Oby to kobieta.

39. KP Azory – Yun z graczy DGW, Kane i C, Uma plus cięcie.

40. FTMU – Grzegorz ciekawie odszedł od szablonu, raz wstawił do składu Matę i Costę, dwa posadził na ławce Bellerina. Wyszło niestety na zero.

Gruwwa jest już wyłącznie adminem LMS, i w wolnej chwili dokona bezbolesnej dekapitacji. Przypominamy, iż tniemy tak długo aż zostanie 8 drużyn. Powodzenia w GW32 – różnice w tabeli są już coraz mniejsze. Podmiot liryczny Ursynoov Skqrvysynoo z doskonałym wynikiem 111 punktów szturmem zdobył miejsce pierwsze (652 punkty LMS), ale od 30 dzielą go tylko (albo aż) 52 punkty. Miejsce 8 ma ich 632. Wszystko jest zatem możliwe, zwłaszcza przy przejściowej 32 kolejce. Symboliczna nagroda kolejki wędruje do Dominika i ekipy Malachi, który uciekł w LMS z miejsca 40 na 17!

5 komentarzy

 1. DragonNT

  8 kwietnia, 2015 at 3:49 pm

  :((( Było miło 😀

  Reply

 2. bazzant

  8 kwietnia, 2015 at 2:42 pm

  Spadek o 6 pozycji i już strefa spadkowa, muszę 5 punktów nadrobić w następnej kolejce – a już wydawało się być bezpiecznie, jednak 1 kolejka może sporo namieszać, oby następna należała do tych którzy stracili na DGW 🙂

  Reply

 3. rudobrody

  8 kwietnia, 2015 at 1:05 pm

  powoli spadam w dół. a swego czasu przez dwie kolejki było 1 miejsce. było tak pięknie, a w następnej kolejce przy takiej formie mogę już wypaść z zabawy..

  Reply

 4. matek

  8 kwietnia, 2015 at 11:34 am

  Co za cholerny pech, zabraklo jednego punktu, przynajmniej mam mniej zawodnikow do wywalenia przed GW 34 ;p

  Reply

 5. MALACHI FACHI

  8 kwietnia, 2015 at 9:21 am

  Dziękuje, dziękuje 🙂 Zamiana Aguero na Benteke na C – zdecydowanie najlepsza decyzja w tym sezonie. Zrobiona specjalnie pod LMS. Nie róbcie tego sami w domu 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *