Home FANTASY PREMIER LEAGUE Last Man Standing – cięcie drugie

Last Man Standing – cięcie drugie

0

Uma tnie równo.

Blogowy turniej Last Man Standing jest z założenia zabawą niesprawiedliwą. Zapisy to kwestia paru minut a samozadowolenie z uczestnictwa trwa tak długo jak forma naszego zespołu. Pozostaje jeszcze współczynnik chaosu nazwany roboczo Pietrzykiem. W każdej z dotychczasowych edycji LMS jego karmione smogiem i pyłem węglowym Cucumbers na bezczela wjeżdża na salony zajmując najczęściej miejsce u góry stołu.

W aktualnej edycji Pietrzyk potrzebował tylko pięciu kolejek aby szturmem zdobyć czołówkę. Z całą subtelnością pełnej mocy Panzerkampfwagen VI Ausf. B Tiger II przywalił armatą 8.8 cm w prowadzącą wcześniej drużynę Aston Villa Returns (byłoby trudniej gdyby kolega KolleR nie przekombinował z opaską Zahy), beknął, pierdnął, sięgnął po pełen kielich i zajął najlepsze miejsce na uczcie najlepszych. Na jego 77 punktów GW26 złożyły się takie złote strzały jak Gross, Ramsey, Salah czy kapitan Hazard. W spalinach maszyny Pietrzyka do najlepszej dziesiątki wbiły się również ekipy FC Witki oczywiście Witkowskiego, Kuźnia Jawor Michała, który punkty Shaqiriego i Vardy’ego poprawił kapitanem Hazardem oraz Kawalarze. Efektowny skok wiary, przy odwróconej grawitacji, odpaliły Szczury i Imigranci. Z suto zastawionego stołu top10 najniższej spadli menedżerowie Smolnica UTF (lot koszący na 29 miejsce), Jaga Lutów (imponujący upadek na 42 pozycję) oraz Orzeł Faliszówka szybując delikatnie na 21 pozycje.

W tle przepychanek na górze trwa dramat maluczkich a Uma bez cienia litości wycięła następną dwudziestkę:

Ostatnie wyniki to autorskie projekty jak Pogba (c) Eweliny lub Wilson (c) Piotra przy hicie za minus 4. Obie ekipy niszowe bez Salaha. Bez faraona próbował również Adrian Czapla ufając jak wielu Aguero a grając np. Mikim; byłoby więcej punktów gdyby nie 2 oczka trójki obrońców. Wśród ściętych Szatany666 z przyzwoitym wynikiem 51 i brzemieniem minus 8, oraz znane twarze jak Big Bad Burrito, PolskaNo1 czy Smashed Potatoes. Ume tnie równo i szybko. Parujące ciała są już jedynie śladem minionej kolejki a po następnej, w lidze pozostanie 80 drużyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *