Home FANTASY PREMIER LEAGUE Kolejka 31 drużyny

Kolejka 31 drużyny

0
0

Została jeszcze chwila do TEJ kolejki Fantasy Premier League ale chyba nie ma osoby grającej aktywnie która nie zaprzątała sobie głowy 31DGW który będzie miał miejsce od soboty do środy. Pewnie każdy ma już plan kogo kupić, ja mam codziennie kilka ale chyba wybrałem dwa główne schematy i jeżeli nic się nie wydarzy to właśnie z nich będę wybierał. Wracając do tematu, czy wyniki drużyn w ostatnich 4 kolejkach mają wpływa na wasze decyzje?

Poniższa tabelka prezentuje w kolejności, ilość bramek, bramki na mecz, strzały, minuta na strzał na bramkę, strzały celne, % konwersji strzałów do strzałów celnych, % konwersji strzałów na bramki.

[table id=2 /]

Prawie 4 bramki na mecz Liverpoolu działa na wyobraźnie. Ciekawie wygląda gra WHU! w ofensywie, 1,75 bramki na mecz i aż 38,5% strzałów to strzały celne.
Ktoś zwrócił uwagę że Everton w ostatnich 4 meczach strzelił tylko 3 bramki? Zapewne przyczynił się do tego brak Lukaku ale i tak dziwnie wygląda ta statystyka. Słabo wygląda gra ofensywna City, aż 82 strzały i tylko 6 bramek, podobnie jak w przypadku Evertonu tutaj też powrót najlepszego napastnika może zmienić ten stan.

Po 30 kolejce zaktualizuję dane i zobaczymy czy powrót Aguero i Lukaku przyniesie zmianę na plus, a jeżeli tak to na jak duży? Zakładam również że spadną współczynniki dla United, LFC i Arsenalu. Chociaż Arsenal grający przeciwko Spurs może sobie te statystyki poprawić 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *