Kogo za Stu?

0
0

Pytanie z którym trzeba sobie poradzić przed GW4 Fantasy Premier League, kogo kupić za Sturridga? Właściwie to kogo kupić za Coste, Lukaku, czy Jovetica. Wirus FIFA dopadł nas w najmniej odpowiednim momencie.

U mnie w składzie jest dwójka z wyżej wymienionych trzecim jest Rooney i powiem Wam że nie jest lekko. Zacznę od Rooneya, trochę liczyłem że to on się zaświeci na żółto, wtedy mógłbym sobie kupić Falcao na przykład. Jednak zdarzyło się inaczej, trzeba grać tymi których się ma i zdecydować się na tych najlepszych z dostępnych. Patrząc na ceny tej czwórki można powiedzieć że stać nas na wszystkich no prawie wszystkich napastników w grze. Najprostsza wymiana to 1 do 1 za zawodnika z tej samej drużyny. Mamy do wyboru 5 napastników, City gra dwójką napastników więc Dzeko i Aguero powinni zagrać od początku z Arsenalem. Nasza 5 to Balotelli, Naismith, Remy, Aguero i Dzeko.

Mario zostawił po sobie dobre wrażenie z debiutu. Naismith robi to co myśleliśmy że będzie robił Lukaku. Remy? zagrał dwa pełne mecze. Oddał 7 strzałów, 3 celne i żaden z nich nie wpadł do bramki. W sumie to jeden z prospektów na GW4. Aguero i Dzeko, coś mądrego oprócz tego że pierwszy może w pojedynkę wygrać mecze z Arsenalem i Chelsea a do tego złapać kontuzję na rozgrzewce przed meczem? Dzeko grający pełne 90 minut w duecie z Aguero to też bardzo ciekawa propozycja. Tylko kiedy człowiek widzi dwa nadchodzące mecze City to jakoś tak nie do końca jest przekonany na zakup zawodników w błękitnych koszulkach.

Jeszcze słowo o Lukaku i Evertonie. Tak wygląda heatmap dla Belga w meczu z Arsenalem.Możecie sprawdzić pozostałe dwa mecze i pozycja Lukaku daje do myślenia.

lukaku, arsenal

Patrząc na skład Evertonu to łatwo będzie zastąpić zawodnika który gra na boku.Gdyby ktoś szukał zawodnika do pomocy to w związku z kontuzją Belga warto rozważyć zakup Mirallasa albo McGeadyego. Powinni grać bliżej bramki przeciwnika.

Gdyby Panowie jednak uznali że taniej trzeba budować atak niż wspomniana 5 to może ktoś z tej 5?

top5 2014

Na początek dwóch napastników z najłatwiejszym kalendarzem na najbliższym czasie. Diouf i Pelle odblokowali się w ostatniej kolejce, Rivier również w jakimś senesie się odblokował zaliczając asystę. Będzie lepsza okazja do wstawienia do składu gościa jak Leonardo Ulloa? 3 mecze, 2 gole. 3 mecze tak łatwo wyglądają, a to jednak było Ars, Eve, Che! i wtedy zdobył 2 gole. 5.5 mln, 1,4 % posiadania. Na koniec Bony, 10 strzałów i cały czas bez bramki, odblokuje się w meczu z Chelsea? Chociaż 8.5 mln można wydać zdecydowanie lepiej.

Z tych 10 napastników których wymieniłem wydaje mi się że wybierzecie tych dwóch:)

Teraz pozostaje czekać, prawdopodobnie do piątku aby dowiedzieć się który z kontuzjowanych zawodników wypada z 4 kolejki. Podobno Costa już jest zdrowy ale jakoś nie wierzę Mourinho…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *