Kapitan GW20

0

Son na C lub ktoś z Tottenhamu. 11 bramek w dwóch ostatnich kolejkach.

Son – forma 10.2 pkt na mecz. (od GW13 , tylko jedna kolejka bez punktów). Kto ma w swoim składzie, ten ma najlepszego zawodnika w obecnej fazie rozgrywek. W takim wypadku, nie ma się nad czym zastanawiać , trzeba go wystawić na C.

Kane – ja nie mam lepszego wyboru w tej kolejce, więc postawie na Harrego. Wielkich oczekiwań nie mam, jedna bramka. Jeżeli coś więcej wpadnie, będę bardzo zadowolony.

Eriksen – 3 bramki z rzędu. A ja pozwolę sobie połączyć dobrą formę Spurs z grą od pierwszej minuty Eriksena. Tak , dobrze się domyślasz. W momencie kiedy zobaczymy Eriksena w składzie na Wolverhampton, możemy zacząć trochę lżej oddychać.

Hazard – 3 bramki w dwóch ostatnich meczach wyjazdowych. Teraz przed nim wyjazd na Crystal Palace. Granie na 9, rzuty karne. Wszytko to co przyniosło mu 15 pkt w ostatniej kolejce.

Pogba – 3 asysty z Cardiff, 2 bramki z Huddersfield a teraz Bournemouth na rozkładzie. W ostatnim spotkaniu, 5 strzałów, 4 celne, 2 bramki. Do tego , 3 sytuacje stworzone. To jest ten Pogba jakiego chciał mieć Mourinho. Teraz, jest jedną z fajniejszych różnic na C w tej kolejce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *