Właściwie to sprawa wydaje się prosta, tzn wybór wydaje się prosty jest KdB w meczu u siebie i Bruno w meczu na wyjeździe. A może jest ktoś inny?

Bruno – 7 spotkań na wyjeździe, 70 pkt zdobytych. Wychodzi dosyć ciekawa forma 10 pkt na mecz w spotkaniu wyjazdowym. Z tych 7 spotkań w 5 zdobył 10+ pkt. To jego forma przyczyniła się do wyników United na wyjeździe. Manchester United zdobywa średnio 3 bramki i 3 asysty w meczach wyjazdowych.

I jeszcze taka statystyka.

a Ole powiedział ostatnio, że Pogba ma kontuzję i może będzie ciekawy na spotkanie z Liverpoolem.

Rashford – średnio 8,42 w meczach wyjazdowych. Nie było w tym sezonie spotkania na wyjeździe, w którym to Rash nie przyniósłby punktów. I jeżeli ktoś miał wrażenie, że Rash gra w kratkę w tym sezonie to poniekąd miał racje…średnia w meczach u siebie to 2,77 pkt na mecz. A JEDYNY gol albo asysta w meczach u siebie padła w spotkania z Wilkami.

Sterling – w ostatnich 6 meczach, tylko raz nie przyniósł punktów , co daje 7 pkt na mecz. Odpoczywał w spotkaniu FA CUP z Birmingham City na pewno zadziała na plus przy tak napiętym kalendarzu. A tak w ogóle , to City gra ostatnio bardzo dobrze. W ostatnich 5 spotkaniach, 14 bramek zdobytych.

KdB – i kiedy już jesteśmy przy dobrej formie City, to trzeba wymienić KDB. Zapewne dla większości z Was wybór podstawowy. I jeżeli patrzymy na liczby, to inni mają lepsze liczby, jeżeli patrzymy na formę, to inni mają lepszą formę ale to Belg prowadził City do gry kiedy im nie szło…to teraz można się spodziewać , dobrych punktów z Brighton. Kiedy City jest na fali wznoszącej.

Lacazette – 3 ostatnie mecze to 27 pkt, średnia na mecz można policzyć samemu. 8 strzałów, 7 z pola karnego , 5 dużych sytuacji strzeleckich i z tego mamy 4 bramki. Do tego mamy CPL, które jest bez CS w tym sezonie w meczach wyjazdowych i straciło 14 bramek na wyjazdach. Czy to dużo? 15 straciło WBA. w ostatnich 4 spotkań wyjazdowych obrona CPL pozwoliła na 12 dużych sytuacji, najgorszy wynik ( gorsze jest Leeds ale oni u mnie są poza skalą)

Son albo Kane – jeżeli Aston Villa wyjdzie składem U-23 albo z Fulham

Aktualne kursy na strzelców w GW18

Kapitan BGW18

View Results

Loading ... Loading ...