Średnia 29 pkt.
Vardy 17 pkt.

Sheffiled Utd – Leeds 0-1

This slideshow requires JavaScript.

Taki chciałem być mądry i napisać , że teraz Bamford zagra u siebie z City i Wolves ale w dniu kiedy obie te drużyny tracą 9 bramek…to nie będę się wychylał tym jakże mądrym spostrzeżeniem , tylko zastanowię się w jaki sposób wstawić Bamforda do składu.

Spurs  –  Newcastle 1-1

This slideshow requires JavaScript.

Przeżywałem ciężkie chwile przed TV…bez Kane bez Sona. Son zaliczył dwa słupki, Kane xG 1.51 przy 8 strzałach…i później przyszła 45minuta

 

a później 90

i ustalmy, karny prawidłowo podyktowany, zgodny z literą prawa. Ręka w polu karnym , to ręka…i jeżeli tak dalej pójdzie to idziemy na

a ten karny…to trzeci celny strzał Newcastle w sezonie!

Manchester City – Leicester 2-5

This slideshow requires JavaScript.

Wpisałem ten wynik i uśmiechnąłem się pod nosem. Szok i niedowierzanie ale jednak , Vardy na stadionie City zrobił 17 pkt! i chociaż te karne nie były za rękę nabitą…ale nawet gdyby były to jarałbym się dokładnie tak samo.

Z drugiej strony, Kdb którego kupiłem ale nie wystawiłem na C. I takie mieszane uczucia przed meczem miałem, cieszyć się z tych bramek i asyst jakie miał zaliczyć, czy też zachować spokój i liczyć , że w poniedziałek Salah odrobi? Problem rozwiązał się sam, KdB 2 pkt.

WHU – Wolves 4-0

This slideshow requires JavaScript.

 

Soucek gol…a nie tylko asysta bo Jimenez OG ale to też mi pasuje. Takie zwariowane wyniki w niedzielę, że trudno spodziewać się czegoś normalnego w poniedziałek.