GW2 by gifs

0
0

Pierwszy dzień drugiej rundy Fantasy Premier League za nami. Do rozegrania zostało jeszcze kilka meczy a odnoszę wrażenie że społeczność FPL w dużo lepszych nastrojach po tym jednym dniu niż po pierwszym dniu otwarcia sezonu.

Najtańsze punkty zyskaliśmy w meczu otwarcia kolejki. Dość powiedzieć że najdroższym zawodnikiem w obronie był Janmaat za 5.0 mln. . Aston Villa nie oddała celnego strzału w tym meczu Newcastle oddało 4 ale i tak mecz zakończył się bez bramkowym wynikiem. Kto był na czacie podczas meczu ten wie do kogo takie miny robił Alan Pardew.  Taniec który mówi, widziałem Twój skład, 2 x AV, 2x NEW i możesz już sobie je zaliczyć.Bądź szczęśliwy.

W Chelsea po staremu, Costa strzela

Cesc asystuje

ale idzie nowe/stare w Chelsea.

Ivanovic pokazał dlaczego jest warty 7.0 mln!!! a Hazard przypomniał że jego wejście w pole karne są zabójcze dla obrony przeciwników. Największa wartość dodana dla obrońców Chelsea to nowy bramkarz w drużynie. Już dziś możecie mu napisać podziękowania na TT @thibautcourtois i chociaż komentatorzy w TV oceniali strzał napastnika zamiast ocenić kunszt bramkarski to my możemy spokojnie podziwiać w jaki sposób ustało sie CS przy zawodnikach Chelsea

W Leicester było widać potencjał, szkoda że kalendarz taki jakiś nijaki ale można sobie zapisać w notesie kilka nazwisk.

Obrona Crystal Palace? można powoli zapominać o czymś takim. Prznajmniej do czasu zatrudnienia trenera na stałe. Na dziś ta obrona pozwoliła strzelić 3 bramki WestHamowi na wyjeździe po raz drugi w 44 ostatnich meczach wyjazdowych. Do tego WHU oddało aż 17 strzałów na bramkę!
Downing


Zarate

Carlton Cole

Chamakh

Swansea wygrała z Burnley. Sigurdsson zaliczył kolejną asystę. Teraz patrząc jak to zrobił trzeba się zastanowić. Jak dobrze że są samolubni piłkarze tacy jak Dyer który mógł podać do Bonego. Czy byłaby z tego bramka?  to kwestia dyskusyjna ale dużo szczęścia było przy tej asyście.

Jeżeli od meczu Chelsea Leicester myśleliście o Ivanie to po 1830 przypomniał o sobie Seamus Coleman

Taką prawie asystę zaliczył Baines który mecz zakończył z zerowym kontem. Prawie 19% graczy Fantasy Premier League siedziało przez kilka minut po meczu i zastanawiało się dlaczego w momencie podejmowania decyzji z trzech obrońców za 7.0 mln wybrali właśnie tego z 0 pkt w GW2?

Gdyby ktoś pytał na jakiej pozycji grają boczni obrońcy Evertonu to odpowiedź nie będzie taka prosta i oczywista

Jeżeli ktoś szuka uzupełnienia składu na 3 napastnika to ten po dwóch kolejkach wydaje się całkiem całkiem

Arsenal oddał 13 strzałów na bramkę przeciwnika i tak 5 oddał Giroud, 5 Ox a 3 Ramsey. Drużyna z takim ofensywnym potencjałem, chyba? była zależna od 3 graczy w ataku z czego jeden z nich zagrał przez 45 minut. Panowie z Sanchezem w składzie, bardzo bolała ta 45 minuta kiedy zszedł?

Ramsey

Giroud

Tyle z pierwszego dnia. Dla mnie nawet udany, z 5 graczy ugrałem 31 pkt, każdy z tych zawodników zgarnął ponad 2 pkt za swój występ. Teraz czekam na Ode w pierwszym a zwłaszcza występ Eriksena na C. Tak odważyłem się na taki ruch, zobaczymy czy się opłaci?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *