Home FANTASY PREMIER LEAGUE Fulham & QPR; max 6,5 mln FPL

Fulham & QPR; max 6,5 mln FPL

0
0

Kolejne dwa kluby które chce opisać tym razem, znajdują się w Londynie. Oprócz tego samego miasta, łączy ich ze sobą osoba Marka Hughsa. Dzis zajmę się transferami QPR i Fulham FC.

właściciel klubu QPR Tony Fernandez, pomimo sporego kapitału który zarobił w swoim życiu, postanowił w tym okienku transferowym nie szastać pieniędzmi. Wydal trochę ponad 5 mln funtów i dokonał kliku ciekawych wzmocnień.

Nowymi zawodnikami którzy będą grac w niebiesko-białych pasiastych koszulkach będą:

Junior Hoilett, w poprzednim sezonie bronił barw Blackburn Rovers. Dla mnie był jednym z lepszych zawodników tego klubu.  Od sezonu 09/10 notuje stały progres punktowy: 31 pkt, 71 pkt i w ostatnim sezonie 119 pkt. Cena 6,5 FPL

Ji- Sung-Park, były zawodnik Manchesteru United…w poprzednim sezonie jak wchodził to w końcówkach meczu. Z cena 6  FPL wart zastanowienia.

Andy Johnson, zmiana otoczenia wpłynie pozytywnie na Andrzeja? Jeżeli nie był w stanie wygrać miejsca w podstawowej XI w Fulham to uda mu się teraz, gdzie jest większa konkurencja?

dodatkowo nowymi zawodnikami QPR będą, Fabio( wypożyczenie z United), Ryan Nelsen, Samba Diakite i w bramce stanie Robert Green

Pamiętam ze zachwalałem przed poprzednim sezonie Taarabta i wyszło jak wyszło. Niemniej w tym sezonie wystawiam go od pierwszego meczu.

koszulki 2012/2013

 

Z 48 bramek poprzedniego sezonu 17 było strzelonych przez Clinta Dempseya. Czy właśnie to było powodem ze zakupiono dwóch napastników?

Hugo Rodallega, powróci do formy sprzed sezonu gdzie imponował w słabym Wigan i zdobywał ponad 120 pkt na sezon?

Mladen Peric, Chorwacki napastnik w poprzednim sezonie zagrał 26 meczy w Bundeslidze strzelił 7 bramek i dołożył 2 asysty.

oprócz tych dwóch zawodników Martin Jol w ataku może jeszcze zdecydować się na Ruiza, wszyscy trzej kosztują 6 FPL.

Jak dla mnie te dwa kluby posiadają odpowiedni potencjał żeby wstawić do składu jednego czy dwóch zawodników. Wskaźnik ceny do zdobytych punktów powinien być bardzo korzystny. Zawodnicy maja podobna cenę( oprócz Dempseya) i wystawienie tego najlepszego będzie loteria niestety :/

koszulki 2012/2013

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *