Home FANTASY PREMIER LEAGUE FantasyPL.pl GW13 2017

FantasyPL.pl GW13 2017

0

GW13 zaczynam w piątek.

Elliot – aby zmieścić taki skład, potrzebowałem najtańszego , grającego bramkarza. Właśnie w taki sposób, Eliot znalazł się w bramce.

Smalling – dosyć rozsądna propozycja w umiarkowanej cenie, z dużą szansą na CS. Wypada mieć kogoś z obrony United w kolejce, kiedy zagrają u siebie z beniaminkiem.

Fernandez – panowie zasadzili się na Wilsona, rozumiem. 3 bramki robią wrażenie, więc na obrońcę Swansea postawię w tej kolejce. Tak na przekór, bo często gęsto w FPL, wychodzi zupełnie na odwrót niż nam się wydawało na wstępie.

Davies – vs siła ofensywna WBA. Odpoczywał z BVB, to może wyjść w pierwszym przeciwko WBA.

Son – dobrą formę złapał Koreańczyk. Bramka z Lidze Mistrzów a wcześniej, w dwóch spotkaniach u siebie w Premier League, zdobył po bramce. 1,9% posiadania, ciekawa różnica w tej kolejce.

RLC – kluczowy zawodnik tego zespołu. Po pierwsze, tani, nawet, bardzo tani. Po drugie, przed CP mecz u siebie ze Stoke. Po trzecie, połowa ludzi na Wyspach, zastanawia się, dlaczego Chelsea oddała go na wypożyczenie. Bardzo dobry występ w reprezentacji, asysta w ostatnim spotkaniu ligowym.

Hazard -długo myślałem, Hazard czy Salah i zdecydowałem się na Hazarda. Szalę przeważa, tragiczna obrona LFC vs spotkanie z Tottenhamem lub to ostatnie z Sevillą. Niby jako całość jakoś tako wygląda ale indywidualne błędy w obronie tworzyły do tej pory ogromną szansę dla przeciwników. Szansę, którą trzeba wykorzystać. Hazard również takie błędy wykorzysta.

Richa – zawodnik, który lepiej gra na wyjazdach + dobra cena + forma + nie za dobry przeciwnik.

Lukaku – no comments

Kane – no comments

Jesus – jak nie mogą zagrać razem a Kun zagrał 90 minut w UCL, to teraz Jesus dostanie szansę? Z jednej strony ryzyko a z drugiej, mamy zawodnika który jest 5 napastnikiem w FPL. Warto zaryzykować.

Oby 13, w piątek nie była pechowa! Powodzenia 🙂