Fantasy WP

5
0

Kolejny rok z rzędu mówię sobie że nie gram a później za 5 dwunasta zakładam ekipę i próbuje w jakiś sposób ułożyć skład w Fantasy WP. Chyba jestem uzależniony…:)

matsui

Trzy spostrzeżenia które będę chciał przenieść na Fantasy Premier League.

 1. W czwartek w pracy postanowiłem zmienić skład. W pracy java czy inne gówno nie pozwala mi robić transferów.  Pomyślałem zrobię w domu. W domu coś wypadło czy zrobiłem dłuższą rundkę na rowerze. Nie było czasu na zmiany. W piątek w pracy dupa, to może przez telefon spróbuje…mam duży wyświetlacz a i tak zrobienie transferów tak mnie wkurwiło że się poddałem. Najwyżej zmienię na następną kolejkę pomyślałem. Ogólnie skład mało pamiętałem, jedyne co to Matsui na kapitanie
 2.  Trochę taki strzał z tym Matsui, albo lepiej napiszę. Fart jakich mało 🙂 Gdzieś tam mi się rzuciło w oko to nazwisko i wrzuciłem na C. Jak bym się w piątek zalogował to bym go sprzedał, i kupił LEPSZĄ opcję. Dewiza. Feel, don’t think. Use your instincts. jak najbardziej aktualna 🙂 tego będę się trzymał od 17 sierpnia.
 3. Zanim sprawdziłem dziś tabelę ligi do której zostałem zaproszony, jestem pierwszy POZDRAWIAM konkurencje 😉  i wczorajszych wyczynach Japończyka, byłem gotowy że przed następną kolejką równam z ziemią cały skład i z milionem minusowych pkt ruszam w dalszą podróż fantasy.  Podobnie zrobię w FANTASY jeżeli nie pójdzie mi w dwóch-trzech pierwszych kolejkach. Zamiast marnować dziką kartę zrobię na minus 20 – 24 pkt i jedną kolejkę będę w dupie z szansą że się zaraz dobije od dna które może mnie spotkać zaraz na początku.

Myślę że to ostatni wpis o Fantasy WP. Chyba ża akcja zawiążę się a ja bedę znał rezerwowych zawodników Podbeskidzia jak zawodników Swansea lub West Hamu.

Na koniec jeżeli ktoś chce dołączyć do ligi zespołem który założył od PIERWSZEJ KOLEJKI to zapraszam w imieniu założyciela ligi, kod do ligi:

451836271

5 komentarzy

 1. lechszmata

  24 lipca, 2013 at 5:55 am

  Damian dolacz do ligi poziom jest żenujący po 1 kolejce wiec nie musisz sie martwic o miejsce w tabeli

  Reply

  • GRUWWA

   24 lipca, 2013 at 6:54 am

   idealne odwzorowanie TMOBILE ekstraklasy 🙂

   Reply

  • The Fenomeno

   27 lipca, 2013 at 11:31 am

   Ok, to dołączam.

   Reply

   • GRUWWA

    4 sierpnia, 2013 at 1:14 pm

    Gruzin na kapitanie na takim farcie to ci się udało że to jest kurwa niemożliwe 😉

    Reply

 2. The Fenomeno

  23 lipca, 2013 at 9:24 pm

  Ja podobnie jak Ty, w ostatniej chwili założyłem drużyne i jedyne co mi wyszło to Zbozien. Mam zamiar przyłożyć się w następnych kolejkach, zobaczymy, zawsze to jakas rozgrzewka przed FPL 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *