Home FANTASY PREMIER LEAGUE FANTASY vs EURO2012

FANTASY vs EURO2012

0
0

hmm, mój skład w pierwszym wyborze wyglądał  jak by na EURO grali tylko zawodnicy z Premier League.

Zawsze myślałem o sobie ze mam wiedzę o reprezentacjach narodowych a teraz czuje się jakbym wpływał na nieznane wody.  Jak marynarz, który widzi ziemie w oddali, wie ze to Afryka, Azja, Ameryka i to wszystko. I tak naprawdę w dupie ma co tam się dzieje, nie dotyczy go to. Zejście na lad wiąże się  z poznaniem nowych zwyczajów i tak jest w tym wypadku. Szok, zderzenie kultur.

Można grac dwoma obrońcami, można zmieniać zawodników podczas kolejki, można zmienić kapitana po rozegranym meczu.  trochę jak prawdziwy trener który reagując na wynik swojego zespołu koryguje skład podczas meczu.  Zapowiada się emocjonująco a na pewno ciekawie.

dziś widząc pub na świętokrzyskiej który nazywa się „oglądaj z nami EURO2012′  lub bardzo podobnie!! przypomniałem sobie obrazek  jak Platini wyciąga kartkę z napisem POLSKA. co to był za szok!! przecież nikt się  nie spodziewał ze ten biedny kraj nad Wisła, bez stadionów i  infrastruktury może zorganizować coś więcej niż mistrzostwa świata w kapsle. Ktos zobaczył potencjał w nas. Wiedział ze  EURO pozwoli dogonić Europe o kilka lat szybciej niż bez EURO.

I przez te 5 lat gdy budowali te wielkie stadiony i kilometry dróg, proporcjonalnie mi odchodziło zainteresowanie na EURO2012. Moze za dużo polityki przy tym?  Trener nie ten i PZPN? dobrze ze będzie jedna rzecz dzięki której wrócę do EURO2012.

http://pl.euro2012fantasy.uefa.com/

 38377-8941

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *