Eliminacje i Falcao w Chelsea?

0
0

Belgowie ograli Serbów 0:3 w Belgradzie, bramki zdobyli

Benteke, Mirallas i De Bruyne. Asystę zaliczył Dembele i dwóch innych których w Premier Legue niema wiec o ich nie wymienię 🙂  Na lewej stronie pomocy grał Hazard za nim w obronie grał Vertonghen ( grając  na tej pozycji zdobył bramkę z United). Para środkowych obrońców to Vermaelen i Kompany….Mignolet na ławce, Fellaini kontuzja.

Serbska obrona z Kolarovem, Ivanoviciem i Nastasiciem wypadło słabo na tle Belgów

Walia – Szkocja 2:1

Dwa gole Bale, bramka Morrisona, asysta S.Fletchera, przed nadchodzącymi meczami warto mieć którego z nich w składzie, najlepiej wszystkich 🙂 tak wyglądały składy

oprócz sparingu Anglii z San Marino w tych dwóch meczach było najwięcej piłkarzy grających w Premier League.

Poza tym dwa gole strzelił Oscar z Irakiem, Argentyna przejechała się po Urugwaju 3:0( bramka Aguero, grał Zabaleta), Suarez z Boliwia nie będzie miał łatwiej. Musi poczekać na obrońców Reading, mam  nadzieje 😉 Sigurdsson pogrążył Albańczyków w 81 minucie meczu, na listę strzelców wpisał się tez Hernandez w meczu Gwatemala Meksyk, 0:5.

Cazorla i Silva grali w wygranym meczu 0:4  Białorusią. Silva zaliczył asystę. De Gea grał w kadrze U21 w wygranym meczu 5:0 z Duńczykami, 4 bramki strzeli Rodrigo grający w Boltonie, tak zupełnie na marginesie.

Do jednej z większych niespodzianek doszło w Paryżu gdzie Francja ( Lloris, Clichy, Koscielny, Giroud) przegrała z Japonia 0:1 , bramka Kagawy w 88 minucie.

skład Anglików i strzelcy

Kto jest w jakiej formie przekonamy się we wtorek

Wychodzi na to ze z graczy United tylko RVP bez gola po pierwszym dniu, odbije sobie ze Stoke…

a jak ptaszki ćwierkają Falcao za 46 mln Funtów ma od stycznia zostać piłkarzem Chelsea.

drugi transferowy news z dziś to Demba Ba na Anfield od stycznia…ładnie się zapowiada okienko transferowe na wyspach