Home DRUŻYNA_FPL Drużyna Bloga na GW8

Drużyna Bloga na GW8

0
0

Drużyna Bloga na GW8

Full roboty, wyjazdy i brak czasu powoduje, że ciężko ogarniać własną drużynę, nie mówiąc już o pisaniu, dlatego nie było Szerokiego Składu, ale udało się złożyć z pomocą redakcyjnych kolegów Drużyną Bloga.

Poprzednio ugraliśmy 52 punkty (54 z nieudaną opaską Tammiego), co idealnie oddało mizerię poprzedniego tygodnia.

Adrian (5),

TAA (6), Wazon vel. Dzban (-2), Soyuncu (6)

Mane (3), Son (5), KDB (9), McGinn (8)

Aguero (4), Wilson (6), (c) Abraham (2).

Teraz Drużyna na ten tydzień.

W bramce:

Pope (4.6) –  Oba CS-y Anglik utrzymał na Turf Moor. Teraz przyjeżdża tu Everton, który w 3 meczach wyjazdowych strzelił tylko 1 gola. Z tego wynikają szanse na CS – 29 %.

W obronie:

TAA (7.2) – Punkty zdobywał w 5 na 7 kolejek. Najlepiej punktujący obrońca w FPL z rożnymi i wolnymi. Lisy nie będą łatwym przeciwnikiem, bo są mocne zarówno w ataku jak i w obronie, ale Trent pokazał, że jest odporny na kalendarz czy braki CSów wywołane błędami kolegów z formacji defensywnej. Szanse na CS w tej rundzie – 41%.

Otamendi (5.5) – gol, asysta, CS w ostatnich 2 meczach. Generał teraz zmierzy się z Wilkami, które w ataku w tym sezonie raczej zawodzą. Liczy na bezbłędny występ może okraszony golem. Szanse na CS najwyższe kolejce – 56 %.

Lundstram (4.5) –  Niby wyjazd, ale Szable pokazały, że umieją w obronę. Teraz Watford, który nie strzelił gola w 4 na 7 spotkań. Szanse nieduże na CS – 23 %, ale my liczymy na bramkę.

Pomoc to:

Sterling (12.1) – wraca stary, dobry Sterling. Znowu gra praktycznie jako napastnik wykańczając akcje zespołu lub schodząc ze skrzydła. Wilki miały dwa dni mniej na regenerację niż Obywatele, więc wysoki wynik jest prawdopodobny, a udział w golach Stera, gdy nie ma KDB, może być podobny jak w zeszłym sezonie.

Mane (11.6) – Mane ma świetny rekord vs Bottom 14. Strzelił 13 goli w 8 meczach domowych, które rozpoczynał z zespołami spoza Top6. Ma też 5 dubletów z rzędu w tych meczach. Jedyny problemem jest fakt, że Lisy są obecnie w tabeli na 3 miejscu, ale liczymy, że Liverpool który zawsze na Anfield w lidze strzelał przynajmniej 3 bramki tą serię również podtrzyma.

Mahrez (8.6) – pod nieobecność KDB i przy potencjalnym 3-meczowym banie dla BSilvy (do jutra może się jeszcze Bernardo odwołać) Algierczyk nagle staje się bardzo ciekawą opcją. Gdy wychodził w podstawie to w 3 na 4 mecze robił wynik dwucyfrowy (15, 14, 10). Liczymy, że tym razem znów zakręci Johnym czy Saissem.

McGinn (5.8) –  McGinniesta uratował kilku zespołom kolejkę, więc w uznaniu jego zasług zostaje na kolejną misję w Drużynie Bloga. 11 celnych strzałów celnych, to najwięcej wśród pomocników. Kanarkom jeszcze w tym sezonie nie udało stracić mniej niż 2 bramek w meczu, więc przy ofensywnie nastawionej Aston Villi, szanse na gola Johna, patrząc na jego udział przy bramkach, są na poziomie dokładnie 50%.

W ataku:

Auba (11.0) – bez pustego przelotu i teraz Bournemouth, które pozostaje bez czystego konta w tym sezonie. Bardzo mocny kandydat na C w ofensywnie grającym Arsenalu.

Wilson (7.9) – gdyby Wilson był 0.5 tańszy, to każdy chyba miałby go w składzie. Wisienki strzelały gola w każdym meczu do tej pory, więc nic nie wskazuje na tym aby zatrzymały się na „defensywie” Arsenalu.

Pukki (7.2) – 3 zdobycze dwucyfrowe w domu (17, 11, 12). Teraz Aston Villa, która na wyjazdach straciła w 3 meczach 7 goli. Są niezłe szanse, że Fin wróci do strzelania, bo 5 z 6 goli (+2 ass) strzelił na Carrow Road.

Na ławce back-up zapewniają McGovern (4.0), Nakamba (4.4) i Kelly (4.1), a Reid (3.9) zapewnia fundusze 🙂

Decyzją niejednogłośną, ale jednak Auba na C w Drużynie Bloga w tym tygodniu!

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *