Ostatnia w tym roku Drużyna Bloga

No i jest. Lepiej późno niż wcale. Teraz kolejna runda. Mocno na styk z kasą i oczywiście przy dużym ryzyku rotacji wchodzimy w GW20.

W bramce:

McCarthy (4.3) –  przy drużynie premium najtańszy grający bramkarz. Ostatnio CS, więc może tym Ayew nie zrobi mu Messiego i będzie kolejne czyste konto. Zobaczymy.

W obronie:

TAA (7.4) – po takim występie byłoby grzechem pominięcie go przy ustalaniu składu. Liverpool złapał serię 4 CS-ów z rzędu i zaprezentował taką piłkę, że nie można tego odpuścić. Trenta nie za bardzo ma kto zastąpić, więc liczymy, że punkty zdobędą także nowi posiadacze, gdyż Wilki mają tylko dzień odpoczynku przed meczem.

Sidibe (5.3) – nowa gorąca opcja na rynku. Grający w pomocy Francuz jest obecnie najlepszym w mojej opinii wejściem w drużynę Carletto. Newcastle (w ich obecnej formie) na wyjeździe nie powinno być trudniejszym przeciwnikiem niż Burnley.

Montoya (4.4) –  posadzony ze Spurs powinien wskoczyć do składu Mew na sobotni mecz z Wisienkami. Wahadłowy notuje niezłe liczby i powinno to w końcu przełożyć się na punkty w FPL.

W pomocy:

Salah (12.3) – pechowa zmiana i brak punktów, ale Mo walczył. Grał trochę samolubnie, ale FPL kocha takich egoistów. Zmieniony wcześniej i wkurzony będzie chciał się pokazać..

Mane (12.2) – zmarnował sam na sam, ale grał dla drużyny i nie dostał wędki, więc asystę zaliczył. Są obawy o rest, ale odpoczywał podczas KMŚ i przed nimi, więc trzymamy kciuki za wyjściowy skład.

KDB (10.5) –  najlepiej punktujący pomocnik w grze. Oszczędzony przez Pepa wyjdzie w podstawie na Szefild. Tylko tyle nam potrzeba.

Sarr (6.2) – przy tylu premium trzeba było szukać kasy, więc wgramy na słabą obronę Villi. Podobno ma być zdrowy.

W ataku:

Vardy (10.1) – głupio go nie wystawić na WHU, gdzie na wyjazdach grube punkty zdobywali już inni (Sterling, Son, czy Auba). Może dostanie resta i będzie ratował z ławki, a może wyjdzie od początku.

Kane (11.0) – jedyny pewny składu w Spurs. Punkty ostatnio były, więc również mocny kandydat na C.

Maupay (5.8) – dostał resta ze Spurs, więc na Wisienki wyjdzie na szpicy od 1 minuty.

Ławka tania grająca na wypadek rotacji (a te będą tym razem na 200%): Martin (4.0), Stephens (4.4), Simpson (3.9) i Reid (3.9).

Tym razem na C w Drużynie Bloga będzie Mo Salah, a na VC Kane.

Zielonych strzałek i trafnych wyborów!